Pasmo sukcesów Amelii

Kolejny rok, kolejne sukcesy młodej utalentowanej tenisistki z Ostródy reprezentującej barwy KS RP Sport Bartąg –  Amelii Ciesielczyk.
Po złotym medalu zdobytym latem tego roku z drużyną GAT Gdańsk(klub z Gdańska wypożyczył Amelkę do turnieju zgodnie z regulaminem PZT),
Amelia Ciesielczyk odniosła w ubiegły weekend podwójne zwycięstwo w Ogólnopolskim Turnieju rangi 2 – Super Seria U14 w Pszczynie rozegranym w dniach 23.11.19 – 26.11.19!
W finale turnieju singla rozegranym dwa dni temu Amelia pokonała zawodniczkę reprezentującą barwy klubu CKT Grodzisk Mazowiecki Laurę Stypułe – 6:3, 6:4. Dzień wcześniej, Amelia w parze z Laurą Stypułą wygrała turniej deblowy pokonując w finale parę Hanna Koprowska(KT GAT Gdańsk)\Barbara Straszewska(SKT PROMASTERS Szczecin) –  3:6,6:3,10:6.
Poniżej linki do wyników turnieju:
oraz
Był to trzeci finał Amelii w ostatnich 3 turniejach, które rozegrała na przestrzeni 4 ostatnich tygodni. Po finale w turnieju Ogólnopolskim w Puszczykowie U14 (09.11-12.11.2019), gdzie zajeła odpowiednio 2 miejsce w grze pojedyńczej i 1 miejsce w grze deblowej oraz po finale w turnieju Ogólnopolskim w Pabianicach U14 (02.11-05.11.2019), gdzie zajęła 2 miejsce w grze singlowej przyszła pora wreszcie na podwójne zwycięstwo!
Jest to świetny prognostyk przed zbliżającymi się w grudniu Zimowymi Mistrzostwami Polski U14, które odbędą się w Bielsku Białej.
Dane zawodniczki:
Amelia Ciesielczyk – rocznik 2006
klub tenisowy: – KS RP Sport Bartąg
Uczennica szkoły podstawowej – SMS Jedynka w Ostródzie – (7 klasa podstawowa)
Trener: Roman Pasyniuk (KS RP Sport Bartąg)
PS.  Dołączam zdjęcia z wydarzenia.
PS2. Dla przypomnienia poniżej linki do tegorocznego turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski U14 o których mowa we wstępie niniejszej korespondencji: