Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1360442
dzisiajdzisiaj106
wczorajwczoraj579
ten tydzieńten tydzień685
ten miesiącten miesiąc9986
RAZEMRAZEM1360442

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Ostródzie w Hali Tenisowej OCSiR odbył się Finałowy turniej MASTERS Grand-Prix Warmii i Mazur Tenis 10 w randze Mistrzostw Województwa do 8, 9 i 10 lat. Zorganizowany przez warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy.

W turnieju udział wzięło 27 młodych adeptów tenisa, którzy wywalczyli prawo startu w MASTERS po rozegraniu pięciu halowych turniejach od listopada do kwietnia., w których udział wzięło ok. 150-ciu uczestników.

W związku z tym, że w turnieju wystąpiły najlepsze dzieci cyklu, poziom ich umiejętności i zaangażowania należy uznać za bardzo wysoki a już ich start w tym turnieju był ich sukcesem.

Bardzo ważne jest zaangażowanie ich rodziców, którzy emocjonalnie przeżywali starty swoich dzieci.

Wielu z nich już osiągała bardzo dobre wyniki w rywalizacji krajowej Tenis 10 i swoją przyszłość wiążą z zawodniczym uprawianiem tenisa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy i okolicznościowe plakietki a najlepsi puchary ufundowane przez głównego organizatora; W-MZT w Olsztynie

Najlepsze wyniki w turnieju MASTERS osiągnęli zawodnicy ST. RP Sport Olsztyn, trenowani przez Romana Pasyniuka z którymi zacięcie rywalizowali zawodnicy. KS.Budowlani Olsztyn – trener Paweł Umbras, oraz zawodnicy TT. B&M Elbląg – trenerzy Bartosz i Martyna Kierwiak , ST Stawiguda – trener Przemysław Matuszewski i ST Jakubowo Olsztyn - trener Agnieszka Chrzanowska

Zdjęcia i relacja na WAMA-SPORT

 

Wyniki;

 

poziom ZIELONY; cały kort, zielone piłki, do wygrania pełnych setów

 

Do 10 lat chłopców;

 

Finał; Pieczkowski Olaf – Matuszewski Gabriel 6/4 6/2

 

o III m-ce; Marcinkjan Tymon – Sowa Jakub 6/3

 

Ostateczna kolejność;

 

Pieczkowski Olaf (ST. RP Sport Olsztyn)

 

Matuszewski Gabriel (KS. Budowlani Olsztyn)

 

Marcinkjan Tymon (AT Resort Jabłoń)

 

Sowa Jakub (TT. B&M Elbląg)

 

Kwiatkowski Jakub (TT. B&M Elbląg)

 

Musiałek Marcel (KS. Budowlani Olsztyn)

 

Kubiak Maciej (TT. B&M Elbląg)

 

Mikołajczyk Jan (Mikołajki)

 

Do 10 lat dziewcząt;

 

Finał; Węgrzyn Aleksandra – Głowacka Aleksandra 6/4

 

o III m-ce; Węgrzyn Aleksandra – Matuszewski Leticia 6/3

 

Głowacka Aleksandra – Matuszewski Leticia 6/0

 

Ostateczna kolejność;

 

Węgrzyn Aleksandra (ST. RP Sport Olsztyn)

 

Głowacka Aleksandra (KS. Budowlani Olsztyn)

 

Matuszewski Leticia (KS. Budowlani Olsztyn)

 

poziom POMARAŃCZOWY; skrócony kort, pomaranczowe piłki do wygrania 2-ch super tie-breaków

 

Do 9 lat chłopcy;

 

Finał; Pasyniuk Mikołaj – Grabowski 10/2 10/1

 

o III m-ce; Czaczkowski Piotr - Kontraktowicz Szymon 10/3 11/13 10/4

 

Ostateczna kolejność;

 

Pasyniuk Mikołaj (ST. RP Sport Olsztyn)

 

Grabowski Konrad (ST Stawiguda)

 

Czaczkowski Piotr (ST Stawiguda)

 

Kontraktowicz Szymon (ST Stawiguda)

 

Do 9 lat dziewczęta;

 

Finał; Ciesielczyk Amelia – Bierońska Julia 3/10 10/2 10/6

 

o III m-ce; Ewini Nkome Nadine – Jankowska Hanna 11/9 10/7

 

Ostateczna kolejność;

 

Ciesielczyk Amelia (ST. RP Sport Olsztyn)

 

Bierońsk Julia (TT. B&M Elbląg)

 

Ewini Nkome Nadine (TT. B&M Elbląg)

 

Jankowska Julia (TT. B&M Elbląg)

 

poziom CZERWONY; skrócony kort, czerwone piłki, do wygrania 2-ch tie-breaków

 

Do 8 lat chłopcy;

 

Finał; Pasyniuk Mikołaj – Grabowski Konrad 7/1 9/7

 

o III m-ce; Kontraktowicz Szymon – Głowacki Szymon 7/0 7/4

 

Ostateczna kolejność;

 

Pasyniuk Mikołaj

 

Grabowski Konrad (ST Stawiguda)

 

Kontraktowicz Szymon (ST Stawiguda)

 

Głowacki Szymon (ST RP. Sport Olsztyn)

 

Niedźwiedź Tymon (ST. RP Sport Olsztyn)

 

Do 8 lat dziewczęta;

 

Finał; Ciesielczyk Amelia – Tyllo Magdalena 10/3 10/2

 

Ostateczna kolejność;

 

o III m-ce Tyllo Magdalena – Wilczewska Lena 107 10/6

 

Ciesielczyk Amelia (ST. RP Sport Olsztyn)

 

Tyllo Magdalena (KT Jakubowo Olsztyn)

 

Wilczewska Lena (KT. Jakubowo Olsztyn)

 

 

Dyrektor turnieju; Mirosław Umbras

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.