UKS "Kętrzynianka" z przyjemnością przedstawia Kalendarz imprez tenisowych:

 

"TENIS W KĘTRZYNIE - WIOSNA-LATO 2014"

 

które we współpracy z Dyrekcją MOSiR w Kętrzynie zostaną zorganizowane na miejskich kortach do końca 1-go półrocza br.

 

Kalendarz został opracowany przede wszystkim z myślą o najmłodszych (kategorie Tenis 10 i do 12 oraz 14 lat), którzy będą mieli doskonałą okazję sprawdzić się w sportowej rywalizacji. Zapraszamy dzieci i młodzież z Kętrzyna, a także gości w trzech turniejach Grand Prix Kętrzyna (w kwietniu, maju i czerwcu 2014) !

 

Natomiast dorosłym z Kętrzyna i przyjezdnym, na co dzień korzystającym z miejskich kortów w Kętrzynie, proponujemy udział w II-gim sezonie Kętrzyńskiej Ligi Tenisowej. Tradycyjnie sezon ligi zostanie zakończony Finałem KLT w maju - 25.05.2014r. (szczegółowy Regulamin na temat uczestnictwa w lidze i finału - na stronie www.uksketrzynianka.pl ).

 

Do zobaczenia na kortach w Kętrzynie !

 

Zapraszamy !

 

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w New Haven: Agnieszka Radwańska przegrała z Petrą Kvitovą
    Agnieszka Radwańska przegrała 1:6, 6:7 z rozstawioną z "trójką" Petrą Kvitovą w meczu I rundy turnieju WTA w New Haven. To już kolejna, po tej w Cincinnati impreza, w której kończy zmagania już na pierwszej przeszkodzie.
  • Jerzy Janowicz przeszedł kolejną operację kolana
    Jerzy Janowicz poinformował, że przeszedł w Poznaniu operację kolana, które w przeszłości nieraz dawało mu się we znaki. Tenisista z Łodzi, który w tym roku nie rozegrał żadnego meczu, ma nadzieję wrócić do gry za kilka miesięcy.
  • US Open: termin i transmisje
    US Open to ostatni tegoroczny turniej Wielkiego Szlema. Kiedy odbędzie się turniej? Gdzie będzie można oglądać rywalizację najlepszych tenisistów?

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.