Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1358854
dzisiajdzisiaj212
wczorajwczoraj319
ten tydzieńten tydzień1543
ten miesiącten miesiąc8398
RAZEMRAZEM1358854

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Ostródzie w hali OCSiR, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zorganizował kolejny turniej do klasyfikacji PZT. Tym razem w WTK 5 PZT udział wzięli młodzicy z naszego województwa oraz z Warszawy, Gdańska, Łodzi, Inowrocławia i Kaliningradu. Najlepszą zawodniczką i rewelacją turnieju dziewcząt została, 12 letnia Weronika Ejsmont (ST. RP Sport Olsztyn).

Po zaciętych meczach, w trzech setach pokonała starsze zawodniczki z Gdańska i niespodziewanie wygrała turniej singlowy. W grze podwójnej młode zawodniczki RP Sport Olsztyn; Ejsmont/ Szynkowska uległy po bardzo wyrównanym meczu deblowi: Mattik/Cerowska z GTT Lechii Gdańsk.

Wśród chłopców prym wiedli zawodnicy z Warszawy, którzy wygrali grę pojedynczą i podwójną. Na uwagę zasługuje 12-latek z Kaliningradu;Aleksander Kuriga , reprezentujący barwy KS. Budowlani Olsztyn,który dotarł do półfinału, gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą całego turnieju; Marcinem Guzowskim (AM Tenis Warszawa)

 

W przyszłą sobotę, następny turniej WTK 5 PZT w którym rywalizować będą tym razem Skrzaty, na który zapowiedziała się silna ekipa z Kaliningradu

 

 

Wyniki

 

Dziewczęta

 

Gra pojedyncza

 

Ćwierćfinał

 

Paulina Mattik (Lechia Gdańsk) – Klaudia Tubielewicz (TT B&M Elbląg) 6:0 6:0

 

Patrycja Miazek (Legia Warszawa) – Carolina Cerowska (Lechia Gdańsk) 6:4 6:2

 

Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) – Nicola Żurwaska (Lechia Gdańsk) 2:6 6:2 10:7

 

Martyna Szynkowska (ST RP Sport Olsztyn) – Karolina Nieznalska (Goplania Inowrocław) 6:4 6:1

 

Półfinał

 

Paulina Mattik (Lechia Gdańsk) – Patrycja Miazek (Legia Warszawa) 6:4 5:7 10:2

 

Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) – Martyna Szynkowska (ST RP Sport Olsztyn) 6:1 6:4

 

Finał

 

Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) – Paulina Mattik (Lechia Gdańsk) 3:6 6:4 10:4

 

Gra podwójna

 

Półfinał

 

Paulina Mattik/Carolina Cerowska (Lechia Gdańsk) – Klaudia Tubielewicz (TT B&M Elbląg)/Karolina Nieznalska (Goplania Inowrocław) 6:2 6:2

 

Martyna Szynkowska/Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) – Nicola Żurwaska (Lechia Gdańsk)/ Patrycja Miazek (Legia Warszawa) 6:4 7:5

 

Finał

 

Paulina Mattik/Carolina Cerowska (Lechia Gdańsk) – Martyna Szynkowska/Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) 6:4 7:5

 

Chłopcy

 

Gra pojedyncza

 

I runda

 

Szymon Iwaszkiewicz (Tie Break Warszawa) – Dawid Francuz (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:3

 

Mikołaj Paszkowski (DeSki Warszawa) – Maciej Gawron (MKT Łódź) 6:1 7:5

 

Jan Magielski (DeSki Warszawa) – Wiktor Orzołek (Legia Warszawa) 6:1 6:0

 

Leon Marcinkjan (AT Jabłoń Warszawa) – Tomasz Trembecki (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:2

 

Aleksander Kuriga (Budowlani Olsztyn) – Marcel Bajer (TTZ Iława) 7:5 6:1

 

Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) – Krzysztof Jaskuła (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:4

 

Ćwierćfinał

 

Tomasz Frankowski (DeSki Warszawa) –Szymon Iwaszkiewicz (Tie Break Warszawa) 6:4 2:6 10:8

 

Mikołaj Paszkowski (DeSki Warszawa) – Jan Magielski (DeSki Warszawa) 6:1 6:1

 

Aleksander Kuriga (Budowlani Olsztyn) – Leon Marcinkjan (AT Jabłoń Warszawa) 4:6 6:4 10:5

 

Marcin Guzowski (Tenis Warszawa) – Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:1

 

Półfinał

 

Tomasz Frankowski (DeSki Warszawa) – Mikołaj Paszkowski (DeSki Warszawa) 4:6 3:6

Marcin Guzowski (Tenis Warszawa) – Aleksander Kuriga (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:2

 

Finał

 

Marcin Guzowski (Tenis Warszawa) – Mikołaj Paszkowski (DeSki Warszawa) 6:2 6:0

 

Gra podwójna

 

I runda

 

Marcel Bajer (TTZ Iława)/Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) – Wiktor Orzołek (Legia Warszawa)/ Tomasz Trembecki (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:4

 

Leon Marcinkjan (AT Jabłoń Warszawa)/Krzysztof Jaskuła (Budowlani Olsztyn) – Maciej Gawron (MKT Łódź)/Jan Magielski (DeSki Warszawa) 6:0 6:0

 

Półfinał

 

Tomasz Frankowski/Mikołaj Paszkowski (DeSki Warszawa) – Marcel Bajer (TTZ Iława)/Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:2

 

Marcin Guzowski (Tenis Warszawa)/Szymon Iwaszkiewicz (Tie Break Warszawa) –

 

Leon Marcinkjan (AT Jabłoń Warszawa)/Krzysztof Jaskuła (Budowlani Olsztyn) – 6:0 6:0 vo

 

Finał

 

Tomasz Frankowski/Mikołaj Paszkowski (DeSki Warszawa) – Marcin Guzowski (Tenis Warszawa)/Szymon Iwaszkiewicz (Tie Break Warszawa) 6:4 1:6 10:7

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.