Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

20-21.01.2018

Turniej odwołany !!!

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1321655
dzisiajdzisiaj104
wczorajwczoraj473
ten tydzieńten tydzień2971
ten miesiącten miesiąc9270
RAZEMRAZEM1321655

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Patronat; Burmistrz Ostródy, czesław Najmowicz

W ostródzkiej Hali Tenisowej OCSiR odbyły się Mistrzostwa Województwa Seniorów zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. Udział wzięło 20-tu tenisistów z całego regionu. W finale spotkali się faworyci; Borys Sulgostowski (Ostróda) pokonał Przemysława Centkowskiego (Olsztyn) 6:2 6:7 (3) 6:2. W grze podwójnej triumfowała para Centkowski/Witas Daszczuk.

Jeszcze nie tak dawno Przemek i Borys należeli do czołówki krajowej w kategoriach młodzieżowych i szkoda że tak wcześnie zakończyli starty zawodnicze. W pełnym dramaturgii i zwrotów meczu finałowym udowodnili, że posiadają nadal wysokie umiejętności tenisowe.

 

W grze podwójnej wygrała para Centkowski/Witas Daszczuk, pokonując w finale, parę Sulgostowski/Sławomir Cackowski 6:2 6:2. Cieszy powrót do tenisa Witasa, który miał bardzo poważny wypadek i po długiej rehabilitacji doszedł już do dawnej formy.

 

Na uwagę zasługują Artur i Michał Głowaczowie z Dobrego Miasta, którzy po raz kolejny stanęli na podium Mistrzostw.

 

Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali okazałe puchary i medale ufundowane przez Czesława Najmowicza- Burmistrza Ostródy , Patrona Mistrzostw.

 

Gra pojedyncza

 

I runda

 

Borys Sulgostowski (Ostróda) – Kamil Towarek (Elbląg) 4:6 6:1 10:4

 

Przemysław Kwiatkowski (Elbląg) – Wiktor Kotwicki (Ostróda) 6:7 6:4 10:1

 

Artur Głowacz (Dobre Miasto) – Maciej Lepkowski (Gródki) 6:1 6:0

 

Kamil Rykaczewski (Rybno) – Kamil Krukowski (Gródki) 6:0 6:2

 

Krzysztof Gryszczuk (Olsztyn) – Krzysztof Krajewski (Gródki) 6:0 6:2

 

Michał Głowacz (Dobre Miasto) - Marek Dzieńkowski (Płośnica) 6:0 6:0

 

Sławomir Cackowski (Ostróda) –Roman Żurkowski (Elbląg) 3:6 6:3 10:6

 

Przemysław Centkowski (Olsztyn) – Robert Wojtaś (Elbląg) 6:2 6:3

 

Ćwierćfinały

 

Borys Sulgostowski (Ostróda) – Przemysław Kwiatkowski (Elbląg) 6:3 6:1

 

Artur Głowacz (Dobre Miasto) – Kamil Rykaczewski (Rybno) 6:1 6:1

 

Michał Głowacz (Dobre Miasto) – Krzysztof Gryszczuk (Olsztyn) 6:4 6:1

 

Przemysław Centkowski (Olsztyn) – Sławomir Cackowski (Ostróda) 6:2 6:3

 

Półfinały

 

Borys Sulgostowski (Ostróda) –Artur Głowacz (Dobre Miasto) 6:3 6:1

 

Przemysław Centkowski (Olsztyn) – Michał Głowacz (Dobre Miasto) 6:1 6:2

 

Finał

 

Borys Sulgostowski (Ostróda) – Przemysław Centkowski (Olsztyn) 6:2 6:7(3) 6:2

 

Gra podwójna

 

Ćwierćfinały

 

Przemysław Centkowski/Witas Daszczuk (Olsztyn) – Robert Urban/Rafał Urban (Ollsztyn) 6:0 6:1

 

Przemysław Kwiatkowski/Robert Wojtaś (Elbląg) – Maciej Tubielewicz/Bartosz Kierwiak (Elbląg) 6:7 6:0 10:3

 

Artur Głowacz/Michał Głowacz (Dobre Miasto) – Krzysztof Gryszczuk(Olsztyn)/Wiktor Kotwicki (Ostróda) 5:7 6:0 10:3

 

Borys Sulgostowski/Sławomir Cackowski (Ostróda) – Roman Żurkowski/Kamil Towarek (Elbląg) 6:3 6:3

 

Półfinały

 

Przemysław Centkowski/Witas Daszczuk (Olsztyn) – Przemysław Kwiatkowski/Robert Wojtaś (Elbląg) 6:0 6:1

 

Borys Sulgostowski/Sławomir Cackowski (Ostróda) – Artur Głowacz/Michał Głowacz (Dobre Miasto) 4:6 6:0 10:4

 

Finał

 

Przemysław Centkowski/Witas Daszczuk (Olsztyn) – Borys Sulgostowski/Sławomir Cackowski (Ostróda) 6:2 6:2

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.