Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

17-18.02.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1335788
dzisiajdzisiaj237
wczorajwczoraj525
ten tydzieńten tydzień2416
ten miesiącten miesiąc9775
RAZEMRAZEM1335788

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Akademii Tenisowej Angelique Kerber w Puszczykowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa dziewcząt do 10 lat, gdzie udział wzięło 50 krasnalek z całego kraj, w tym cztery młode tenisistki z Olsztyna;. Ola Głowacka (Budowlani Olsztyn)) i Ola Węgrzyn (RP Sport Olsztyn) dotarły do trzeciej rundy , Leticia Matuszewski (Budowlani Olsztyn) wygrała turniej pocieszenia

Letica i Dominika Tetych (obie Budowlani Olsztyn) przegrały swoje pierwsze mecze i miały okazje wystąpić w dodatkowej rywalizacji. Wygrała ją 9-letnia Leticia, która pokonała starsze koleżanki po bardzo trudnych i wyrównanych meczach, zakończonych zwycięskimi super tie brekami: w półfinale z koleżanką klubową Dominiką Tetych 6/3 6/7 11/9 a w finale z Zuzanną Frankowską ( TopSpin Wołomin) 7/5 4/6 10/3. Jak twierdzi jej trener Paweł Umbras Leticia wykazała ogromną waleczność i odporność psychiczną i w następnych Mistrzostwach Polski może powalczyć nawet o Finał w Turnieju Głównym..

Olsztyńscy tenisiści zebrali bardzo dobre opinie wśród organizatorów i obserwatorów. Należy dodać, że w styczniu w Mistrzostwach Skrzatów; Olaf Pieczkowski ( 9 lat) z KT. RP Sport Olsztyn, zdobył brązowy medal a Gabriel Matuszewski (Budowlani), podobnie jak siostra wygrał Turniej Pocieszenia.

Wyniki:

Turniej główny

I runda

Dominika Tetych (Budowlani Olsztyn) – Emilia Durska (Silesia Bytom) 4:6 2:6

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) - wolny los

Aleksandra Węgrzyn (ST RP Sport Olsztyn) – wolny los

Leticia Matuszewski (Budowlani Olsztyn) – wolny los

II runda

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) – Maria Głowacka (NST Toruń) 6:0 6:0

Aleksandra Węgrzyn (ST RP Sport Olsztyn) – Zofia Kromolicka (AT Angie Puszczykowo) 7:5 6:4

Leticia Matuszewski (Budowlani Olsztyn) – Malwina Rowińska (Legia warszawa) 0:6 5:7

III runda

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) – Laura Koralnik (OTC Warszawa) 1:6 0:6

Aleksandra Węgrzyn (ST RP Sport Olsztyn) – Paulina Bator (Korona Tenis Kielce) 3:6 7:5 5:10

Turniej Pocieszenia

 

Leticia Matuszewski;

 

I runda

bye

II runda

Justyna Jodłowska (NST) 6/2 6/4

półfinal

Dominika Tetych (Budowlani Olsztyn) 6/3 6/7 10/3

finał

Zuzanna Frankowska (TopSpin Wołomin) 7/5 4/6 10/3

 

Dominika Tetych

 

I runda

Pola Langiewicz (F. Krakowski KT) 6/2 7/5

II runda

Maria Głowacka (NST Toruń) 6/3 6/2

półfinał

Leticia Matuszewski; (Budowlani) 3/6 7/6 9/11

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.