Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1358849
dzisiajdzisiaj207
wczorajwczoraj319
ten tydzieńten tydzień1538
ten miesiącten miesiąc8393
RAZEMRAZEM1358849

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Ostródzie w hali tenisowej OCSiR odbył się drugi halowy turniej tenisowy WTK 5 Skrzatów w obsadzie krajowej, zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. Ponownie najlepsi byli młodzi tenisiści z Olsztyna z których trzech dotarło do półfinału gry pojedynczej i wygrali grę podwójną. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Skuratko (KS. Budowlani Olsztyn). W finale pokonał Maksa Grygołowicza (AKS OSW Olsztyn) 3:6 6:3 10:4. Grę podwójną wygrała para; Olaf Pieczkowski/Maks Grygołowicz.

Więcej zdjęć na WAMA-SPORT

Wyniki

Gra pojedyncza

 

I runda

 

Igor Tetyk (ST RP Sport Olsztyn) – Mateusz Groszek (Flota Gdynia) 6:2 6:2

 

Tymon Marcinkjan (Team Mrągowo) – Mateusz Bembas (Kętrzynianka Kętrzyn) 6:4 6:3

 

Tomasz Klimek (GAT Gdańsk) – Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn) 7:5 4:6 10:3

 

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) – Piotr Leszczyński (Flota Gdynia) 6:3 6:3

 

Ćwierćfinały

 

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Igor Tetyk (ST RP Sport Olsztyn) 7:6 6:2

 

Maciej Kos (WTT Wejherowo) – Tymon Marcinkjan (Team Mrągowo) 6:3 6:4

 

Maks Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) – Tomasz Klimek (GAT Gdańsk) 6:3 6:3

 

Olaf Pieczkowski (ST RP Sport Olsztyn) – Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:2

 

Półfinały

 

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Maciej Kos ((WTT Wejherowo) 2:6 6:0 10:8

 

Maks Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) – Olaf Pieczkowski (ST RP Sport Olsztyn) 6:2 6:1

 

Finał

 

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Maks Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) 3:6 6:3 10:4

 

Gra podwójna

 

I runda

 

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)/Igor Tetyk (ST RP Sport Olsztyn) – Tymon Marcinkjan (Team Mrągowo)/Mateusz Bembas (Kętrzynianka Kętrzyn) 6:2 6:3

 

Tomasz Klimek (GAT Gdańsk)/Maciej Kos (WTT Wejherowo) – Mateusz Groszek/Piotr Leszczyński (Flota Gdynia) 6:3 6:3

 

Półfinał

 

Olaf Pieczkowski (ST RP Sport Olsztyn)/Maks Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) –

 

Bartosz Skuratko/ Igor Tetyk (ST RP Sport Olsztyn) 6:3 7:5

 

Filip Tatera/Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn) – Tomasz Klimek (GAT Gdańsk)/Maciej Kos (WTT Wejherowo) 3:6 7:6 10:4

 

Finał

 

Olaf Pieczkowski (ST RP Sport Olsztyn)/Maks Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) –

 

Filip Tatera/Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:3

 

 

Mirek Umbras

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.