Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

17-18.02.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1335784
dzisiajdzisiaj233
wczorajwczoraj525
ten tydzieńten tydzień2412
ten miesiącten miesiąc9771
RAZEMRAZEM1335784

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Marcelina Podlińska (KS Budowlani Olsztyn) zajęła szóste miejsce w OTK Seniorek w grupach rozegranym w miniony weekend (1-3 lutego) w TCS Sobota k. Poznania Był to pierwszy seniorski start w 15-letniej Marceliny , trenującej z Pawłem Umbrasem oraz juniorami Budowlanych . W ciągu trzech dni turniejowych rozegrała 6 spotkań z starszymi zawodniczkami ,z których cztery wygrała.

 

Niewiele brakowało by Marcelina awansowała do czołowej czwórki, bowiem ostatni mecz eliminacyjny przegrała w supertiebraku. Szósta lokata w tej stawce zawodniczek jest bardzo obiecującym wynikiem zawodniczki i jak twierdzi jej trener Paweł Umbras, potwierdzeniem umiejętności i dużych możliwości.

Wyniki

 

Grupa D

 

Marcelina Podlińska (Budowlani Olsztyn)

 

- Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra) 6:3 3:6 4:10

 

- Jaśmina Kostek (Mera Warszawa) 6:1 6:2

 

- Agata Miazga (NST) 6:3 6:3

 

Kolejność

 

1 Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra)

 

2 Marcelina Podlińska (Budowlani Olsztyn)

 

3 Agata Miazga (NST)

 

4 Jaśmina Kostek (Mera Warszawa)

 

Strefa 5-8

 

Marcelina Podlińska (Budowlani Olsztyn)

 

- Aleksandra Kusz (KTA Wrocław) 6:2 6:1

 

- Daria Kuczer (Promasters Szczecin) 2:6 2:6

 

- Paulina Rustecka (Legia Warszawa) 6:1 6:2

 

Kolejność w turnieju

 

1 Katarzyna Wysoczańska (KTA Wrocław)

 

2 Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra)

 

3 Wiktoria Nosek (Tęcza Społem Kielce)

 

4 Weronika Forys (Warszawianka)

 

5 Daria Kuczer (Promasters Szczecin)

 

6 Marcelina Podlińska (Budowlani Olsztyn)

 

7 Paulina Rustecka (Legia warszawa)

 

8 Aleksandra Kusz (KTA Wrocław)

 

9 Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań)

 

10 Agata Miazga (MST)

 

11 Nina Kromolicka ((AZS Poznań)

 

12 Julia Przybylska ((AZS Poznań)

 

13 Jaśmina Kostek (Mera warszawa)

 

14 Alicja Zduniak (Tennis Tajchman Warszawa)

 

15 Katarzyna Witos (AZS Poznań)

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.