Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

20-21.01.2018

Turniej odwołany !!!

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1321255
dzisiajdzisiaj177
wczorajwczoraj507
ten tydzieńten tydzień2572
ten miesiącten miesiąc8871
RAZEMRAZEM1321255

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Ostródzie KS Budowlani Olsztyn przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego przeprowadził trzeci Halowy Turniej dla w Programie Tenis 10 PZT. Udział wzięło 30-tu młodych zawodników z Olsztyna, Elbląga, Kętrzyna, Stawigudy, Ostródy oraz z Gdańska i Sopotu.

Młodzi adepci tenisa rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych; do 10 lat-poziom zielony, do 9 lat – poziom pomarańczowy i do 8 lat – poziom czerwony. Po dwie grupy wiekowe wygrały sekcje z Sopotu i...Stawigudy. Klub „Matuszewski” jest nowym na mapie tenisowej regionu, jak widać od razu zaakcentował swa obecność.

 

dane/aaa/t101/640_Leticia Matuszewski.jpgdane/aaa/t101/640_Ola Głowacka.jpgdane/aaa/t101/640_Paulina Nasuta.jpgdane/aaa/t101/640_najlepsze zawodniczki do 10 lat.jpgdane/aaa/t101/640_8-latki przed turniejem.JPGdane/aaa/t101/640_Amelia Ciesielczyk.JPGdane/aaa/t101/640_Dominik Kavvalos.JPGdane/aaa/t101/640_Grabowski Konrad.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0953.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0954.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0955.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0956.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0958.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0959.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0962.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0963.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0965.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0967.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0973.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0984.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0985.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0987.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0988.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0990.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0996.JPGdane/aaa/t101/640_Oriana Gniewkowska.JPGdane/aaa/t101/640_chłopcy z Stawigudy.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsi chłopcy do 9 lat.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsi do 9 lat.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsze dziewczynki do 8 lat.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsze dziewczęta do 9 lat.JPG

Wyniki

Do 10 lat – poziom zielony

Zawodniczki rywalizowały systemem „każdy z każdym”, do wygrania 1 seta, zielonymi piłkami, na całym korcie

Półfinały;

Matuszewski Leticia – Nasuta Paulina 6/3

Głowacka Alleksandra – Tetych Dominika 6/2

Finał; Głowacka – Matuszewski 6/1

Ostateczna kolejność:

Głowacka Aleksandra (KS. Budowlani Olsztyn)

Matuszewski Leticia (KS. Budowlani Olsztyn)

Nasuta Paulina (GAT Gdańsk)

Tetych Dominika (KS. Budowlani Olsztyn)

Jaregieła Daria ( SCORE Elbląg)

Zacharska Julia (SCORE Elbląg)

Person Aleksandra (Ostróda)

Do 9 lat – poziom pomarańczowy

Zawodnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”,do wygrania dwóch super tie breaków, pomarańczowymi piłkami na skróconym korcie.

wyniki dziewcząt:

Półfinały;

Gniewkowska Oriana – Bierońska Julia 10/3 10/5

Evini Nkome Nadine – Ciesielczyk Amelia 10/8 5/10 7/3

Finał; Gniewkowska - Evini Nkome Nadine 10/8 7/10 7/5

Ostateczna kolejność:

Gniewkowska Oriana (SKT Sopot)

Evini Nkome Nadine ((B&M Elbląg)

Ciesielczyk Amelia (RP Sport Olsztyn)

Bierońska Julia (B&M Elbląg)

Węsierska Lena (B&M Elbląg)

Kędzierska Julia (Kętrzynianka Ketrzyn)

wyniki chłopców:

Finał; Czaczkowski Piotr – Grabowski Konrad 2/10 14/12 7/2

Ostateczna kolejność:

Czaczkowski Piotr (Matuszewski Stawiguda)

Grabowski Konrad (Matuszewski Stawiguda)

Kondratowicz Szymon (Matuszewski Stawiguda)

Kavvalos Dominik (Jakubowo Olsztyn)

Kędzierski Leon (Kętrzynianka Ketrzyn)

Do 8 lat

Zawodnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”,do wygrania dwóch tie breaków, czerwonymi piłkami, na mini korcie

wyniki dziewcząt:

Finał; Gniewkowska Oriana – Ciesielczyk Amelia 7/4 7/4

Ostateczna kolejność;

Gniewkowska Oriana (SKT Sopot)

Ciesielczyk Amelia (RP Sport Olsztyn)

Tyllo Magda (Jakubowo Olsztyn

Wilczewska Lena (Jakubowo Olsztyn)

Rypina Łucja (Kętrzynianka Ketrzyn)

wyniki chłopców;

Finał; Grabowski Konrad – Kondratowicz Szymon 7/3 6/8 7/1

Ostateczna kolejność:

Grabowski Konrad (Matuszewski Stawiguda)

Kondratowicz Szymon (Matuszewski Stawiguda)

Kavvalos Dominik (JakubowoOlstyn)

Kędzierski Leon (Kętrzynianka Ketrzyn)

Bembas Adam (Kętrzynianka Ketrzyn)

Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy dyplomy Tenis 10.

Dyrektor turnieju Mirosław Umbras

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.