W Ostródzie KS Budowlani Olsztyn przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego przeprowadził trzeci Halowy Turniej dla w Programie Tenis 10 PZT. Udział wzięło 30-tu młodych zawodników z Olsztyna, Elbląga, Kętrzyna, Stawigudy, Ostródy oraz z Gdańska i Sopotu.

Młodzi adepci tenisa rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych; do 10 lat-poziom zielony, do 9 lat – poziom pomarańczowy i do 8 lat – poziom czerwony. Po dwie grupy wiekowe wygrały sekcje z Sopotu i...Stawigudy. Klub „Matuszewski” jest nowym na mapie tenisowej regionu, jak widać od razu zaakcentował swa obecność.

 

dane/aaa/t101/640_Leticia Matuszewski.jpgdane/aaa/t101/640_Ola Głowacka.jpgdane/aaa/t101/640_Paulina Nasuta.jpgdane/aaa/t101/640_najlepsze zawodniczki do 10 lat.jpgdane/aaa/t101/640_8-latki przed turniejem.JPGdane/aaa/t101/640_Amelia Ciesielczyk.JPGdane/aaa/t101/640_Dominik Kavvalos.JPGdane/aaa/t101/640_Grabowski Konrad.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0953.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0954.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0955.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0956.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0958.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0959.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0962.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0963.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0965.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0967.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0973.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0984.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0985.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0987.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0988.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0990.JPGdane/aaa/t101/640_IMG_0996.JPGdane/aaa/t101/640_Oriana Gniewkowska.JPGdane/aaa/t101/640_chłopcy z Stawigudy.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsi chłopcy do 9 lat.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsi do 9 lat.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsze dziewczynki do 8 lat.JPGdane/aaa/t101/640_najlepsze dziewczęta do 9 lat.JPG

Wyniki

Do 10 lat – poziom zielony

Zawodniczki rywalizowały systemem „każdy z każdym”, do wygrania 1 seta, zielonymi piłkami, na całym korcie

Półfinały;

Matuszewski Leticia – Nasuta Paulina 6/3

Głowacka Alleksandra – Tetych Dominika 6/2

Finał; Głowacka – Matuszewski 6/1

Ostateczna kolejność:

Głowacka Aleksandra (KS. Budowlani Olsztyn)

Matuszewski Leticia (KS. Budowlani Olsztyn)

Nasuta Paulina (GAT Gdańsk)

Tetych Dominika (KS. Budowlani Olsztyn)

Jaregieła Daria ( SCORE Elbląg)

Zacharska Julia (SCORE Elbląg)

Person Aleksandra (Ostróda)

Do 9 lat – poziom pomarańczowy

Zawodnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”,do wygrania dwóch super tie breaków, pomarańczowymi piłkami na skróconym korcie.

wyniki dziewcząt:

Półfinały;

Gniewkowska Oriana – Bierońska Julia 10/3 10/5

Evini Nkome Nadine – Ciesielczyk Amelia 10/8 5/10 7/3

Finał; Gniewkowska - Evini Nkome Nadine 10/8 7/10 7/5

Ostateczna kolejność:

Gniewkowska Oriana (SKT Sopot)

Evini Nkome Nadine ((B&M Elbląg)

Ciesielczyk Amelia (RP Sport Olsztyn)

Bierońska Julia (B&M Elbląg)

Węsierska Lena (B&M Elbląg)

Kędzierska Julia (Kętrzynianka Ketrzyn)

wyniki chłopców:

Finał; Czaczkowski Piotr – Grabowski Konrad 2/10 14/12 7/2

Ostateczna kolejność:

Czaczkowski Piotr (Matuszewski Stawiguda)

Grabowski Konrad (Matuszewski Stawiguda)

Kondratowicz Szymon (Matuszewski Stawiguda)

Kavvalos Dominik (Jakubowo Olsztyn)

Kędzierski Leon (Kętrzynianka Ketrzyn)

Do 8 lat

Zawodnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”,do wygrania dwóch tie breaków, czerwonymi piłkami, na mini korcie

wyniki dziewcząt:

Finał; Gniewkowska Oriana – Ciesielczyk Amelia 7/4 7/4

Ostateczna kolejność;

Gniewkowska Oriana (SKT Sopot)

Ciesielczyk Amelia (RP Sport Olsztyn)

Tyllo Magda (Jakubowo Olsztyn

Wilczewska Lena (Jakubowo Olsztyn)

Rypina Łucja (Kętrzynianka Ketrzyn)

wyniki chłopców;

Finał; Grabowski Konrad – Kondratowicz Szymon 7/3 6/8 7/1

Ostateczna kolejność:

Grabowski Konrad (Matuszewski Stawiguda)

Kondratowicz Szymon (Matuszewski Stawiguda)

Kavvalos Dominik (JakubowoOlstyn)

Kędzierski Leon (Kętrzynianka Ketrzyn)

Bembas Adam (Kętrzynianka Ketrzyn)

Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy dyplomy Tenis 10.

Dyrektor turnieju Mirosław Umbras

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.