Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

20-21.01.2018

Turniej odwołany !!!

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1321253
dzisiajdzisiaj175
wczorajwczoraj507
ten tydzieńten tydzień2569
ten miesiącten miesiąc8868
RAZEMRAZEM1321253

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Olsztynie,  na kortach tenisowych, położonych  na plaży Jeziora Kortowskiego, odbył się pierwszy turniej dla dzieci do 10 lat z  cyklu Grand-Prix Olsztyna w programie Tenis 10 PZT. Organizatorem turniejów jest Klub Sportowy Budowlani , przy wsparciu Urzędu Miasta Olsztyn.Udział wzięło 25 dzieci, w trzech kategoriach wiekowych ; do 8, 9 i 10 lat,  zOlsztyna, Elbląga, Mrągowa, i Sopotu. W zależności od wieku dzieci wystąpiły w trzech poziomach Programu Tenis 10 PZT.

więcej zdjęć

 

 

Wyniki

Dziewczynki do 8 lat

  • · poziom czerwony  - dziewczynki grały „na małe kara”, czerwonymi piłkami (2x 10 pkt.), systemem „każda z każdą”

1. M-ce Hanna Jankowska - 4 zw.

2.  m-ce Lena Węsierska - 2 zw.
3.  m-ce Julia Bierońska - 0 zw.

 

Chłopcy do 9 lat

  • · poziom pomarańczowy - grano na skróconym korcie, pomarańczowymi piłkami (2 x 10 pkt.), systemem „każdy z każdym” w 2 grupach, z grami o każde miejsce.

Półfinały:

(1A) Gabriel Matuszewski – (2B)Marceli Musiałek 10:0, 10:1

(1B) Jakub Kwiatkowski – (2A)Ksawery Raupuk 6:10, 5:10

Finał:

Gabriel Matuszewski – Ksawery Raupuk 10:4, 10:1

o 3 miejsce

Jakub Kwiatkowski – Marcel Musiałek 11:9, 10:8

o 5 miejsce

Jakub Sowa – Kacper Dąbkowski 10:0, 10:5

o 5 miejsce

Maciej Kubiak – Kacper Bajor  10:2, 6:10, 7:1

Ostateczna kolejność:

1. Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn)

2. Ksawery Raupuk (SKT Sopot)

3. Jakub Kwiatkowski (B&M Elbląg)

4. Marceli Musiałek (Budowlani Olsztyn)

5. Jakub Sowa (SCORE Elbląg)

6. Kacper Dąbkowski (MAT Olsztyn)

7.  Maciej Kubiak (B&M Elbląg)

8. Kacper Bajor (B&M Elbląg)

 

Dziewczęta do 9 lat

  • poziom pomarańczowy - grano na skróconym korcie, pomarańczowymi piłkami (2 x 10 pkt.), systemem „każdy z każdym”

Ostateczna kolejność;

1.  Leticia Matuszewski (Budowlani Olsztyn) – 2 wygrane mecze

2. Weronika Sprawka (B&M Elbląg) – 1 wygrany mecz

3.  Daria Jagieła (SCORE Elbląg)

Chłopcy do 10 lat

  • · poziom zielony- grano na całym korcie, zielonymi piłkami (1 set od 2:2), drabinka pucharowa i „każdy z każdym”

Czterech najlepszych zawodników , zagrało systemem „każdy z każdym' a poziom był tak wyrównany, że o kolejności (1-3) zdecydował dopiero bilans gemów.

Ostateczna kolejność;

1. Olaf Pieczkowski (RP Sport Olsztyn) - 2 wygrane mecze

2. Maksymilian Grygołowicz (OSW Olsztyn) - 2 wygrane mecze

3. Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn) - 2 wygrane mecze

4. Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) - 1 wygrany mecz

5. Aleksander Werno (Baza Mrągowo) - 1 wygrany mecz (pocieszenia)

6. Gabriel Gopaniuk (Budowlani Olsztyn)

 

Dziewczynki do 10 lat

  • · poziom zielony - grano na całym korcie, zielonymi piłkami (1 set od 2:2), drabinka pucharowa i „każdy z każdym”

Ostateczna kolejność:

1.Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) - 3 wygrane mecze

2. Dominika Tetych (Budowlani Olsztyn) 2 wygrane mecze

3.Leticia Matuszewski (Budowlani Olsztyn) –  2 wygrane mecze

4.Weronika Sprawka (B&M Elbląg) - 1 wygrany mecz

5.Zuzanna Różańska (B&M Elbląg) - 1 wygrany mecz (pocieszenia)

6.Nadia Jaroń (B&M Elbląg)

Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe znaczki (Grand-Prix Olsztyna) oraz dyplomy za zajęte miejsca a najlepsi zawodnicy puchary i medale ufundowane przez organizatorów.

Sędziowały Juniorki Budowlanych; Martyna Sikora i Adrianna Wilczewska

Dyrektor turnieju: Mirosław Umbras

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.