Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

do 9 lat

- sobota godz.13.00

20.10.2018

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

20.10.2018

- sobota godz. 15.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1449957
dzisiajdzisiaj611
wczorajwczoraj605
ten tydzieńten tydzień3225
ten miesiącten miesiąc10974
RAZEMRAZEM1449957

WamaSport

Reklama

Na kortach tenisowych UW-M Olsztyn Kortowo i w hali tenisowej „Sosnowski” przy ul. Radiowej (deszcz) Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy przeprowadził Mistrzostwa Województwa Młodzików. Udział wzięło 20 zawodników z Olsztyna, Elbląga, Mrągowa i Ostródy, którzy walczyli o tytuły i punkty do klasyfikacji PZT. Najlepszymi zawodnikami mistrzostw zostali; Agata Szczęsna (KT. Jakubowo Olsztyn) i Wiktor Kotwicki (NST Ostróda).

dane/WMZT/mwm13/640_Agata Szczesna.JPGdane/WMZT/mwm13/640_II m-ce debel.JPGdane/WMZT/mwm13/640_Wiktor Kotwicki.JPGdane/WMZT/mwm13/640_najlepsi deblisci.JPGdane/WMZT/mwm13/640_najlepsi zawodnicy.JPGdane/WMZT/mwm13/640_najlepsze zawodniczki.JPG

Agata w finale pokonała Polę Wygonowską (ST. RP Sport Olsztyn) 6:3 6:3. Trzecie miejsca zajęła Klaudia Zielińska (KS. Baza Mrągowo) pokonując Weronikę Ejsmont (ST. RP Sport Olsztyn) 6:1 6:1. Zawodniczki rywalizowały każda z każdą. Tytuł w grze podwójnej zdobyły; Agata Szczęsna i Klaudia Zielińska.

W rywalizacji chłopców, w finale; Wiktor Kotwicki pokonał Filipa Wojtasia (TT. Score Elbląg) 6:2 6:1. Trzecie miejsca zajęli; Maksymilian Piotrowski i Wojciech Jankowski (obaj KT. Jakubowo Olsztyn). W grze podwójnej tytuł zdobyła para; Wiktor Kotwicki i Jakub Piotrowski (TT. Olimpia Elbląg)

Młodzicy

Gra pojedyncza

I runda

Marceli Bajer (TTZ Iława) – Hubert Drewczyński (B&M Elbląg) 6:1 6:2

Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) – Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) 6:1 6:1

Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Rafał Kotowski (Baza Mrągowo) 6:0 6:0

Filip Wojtaś (TT Score Elbląg) – Bartek Siwicki (Baza Mrągowo) 6:1 6:4

Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) –Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 6:0 6:0

Ćwierćfinały

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) - Marceli Bajer (TTZ Iława)6:1 6:0

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Mateusz Lewandowski (TTZ Iława)6:0 6:0

Filip Wojtaś (TT Score Elbląg) – Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) 6:4 6:2

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 6:3 3:6 6:4

Półfinały

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) 6:1 6:4

Filip Wojtaś (TT Score Elbląg) – Wojciech Jankowski (KT Jakubowo Olsztyn) 6:4 6:2

Finał

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Filip Wojtaś (TT Score Elbląg) 6:2 6:1

Gra podwójna

I runda

Filip Wojtaś (TT Score Elbląg)/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) – Leon Marcinkjan/Bartek Siwicki (Baza Mrągowo) 6:2 6:2

Mateusz Lewandowski/Marceli Bajer (TTZ Iława) – Hubert Drewczyński (B&M Elbląg)/ Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) 6:2 6:2

Półfinały

Filip  Wojtaś (TT Score Elbląg)/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) – Wojciech Jankowski/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) 2:6 7:6 10:8

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda)/Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Mateusz Lewandowski/Marceli Bajer (TTZ Iława) 6:2 6:2

Finał

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda)/Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Filip Wojtaś (TT Score Elbląg)/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 6:4 6:4

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Moskwie: Daria Kasatkina najlepsza
    Rosjanka Daria Kasatkina pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur 2:6, 7:6 (7-3), 6:4 w finale halowego turnieju tenisowego WTA w Moskwie (pula 932,9 tys. dol.).
  • ATP w Sztokholmie: półfinały bez Jacka Socka
    Amerykanin Jack Sock, grający z numerem czwartym, jest jedynym z najwyżej rozstawionych tenisistów, którego zabraknie w półfinałach halowego turnieju ATP w Sztokholmie (pula nagród 686 tys. euro). W ćierćfinale uległ on Łotyszowi Ernestsowi Gulbisowi 6:4, 3:6, 4:6.
  • ATP w Antwerpii: awans Schwartzmana do półfinału
    Argentyńczyk Diego Schwartzman, finalista turnieju ATP w Antwerpii z lat 2016-17, awansował do półfinału obecnej edycji (pula nagród 612,7 tys. euro). Rozstawiony z numerem drugim tenisista pokonał grającego z "piątką" Francuza Gillesa Simona 6:4, 6:3.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.