Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1358858
dzisiajdzisiaj216
wczorajwczoraj319
ten tydzieńten tydzień1547
ten miesiącten miesiąc8403
RAZEMRAZEM1358858

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Hali Ostródzkiego Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zorganizował WTK 5 PZT Kadetów, którego zwycięzcą został Robert Wojtaś (TT. SCORE Elbląg), który w finale wygrał z Grzegorzem Karowcem (ST. RP Sport Olsztyn) 6:2 6:3. Robert zwyciężył też w grze podwójnej , w parze z Przemysławem Kwiatkowskim (TT. Olimpia Elbląg). Był to już ostatni turniej tenisowy sezonu halowego 2012/2013 r. zorganizowany przez W-MZT w gościnnej hali Ostródzkiego Kompleksu Sportowego.

Od listopada do kwietnia Związek zorganizował 18 Turniejów Klasyfikacyjnych PZT (od krasnali do seniorów). Zarząd W-MZT składa podziękowania władzom Miasta Ostródy za umożliwienie organizacji Klasyfikacyjnych Turniejów PZT w nowoczesnej hali tenisowej, spełniającej wszystkie wymagania, nawet… przegrywających tenisistów.

Wyniki

Gra pojedyncza

I runda

Krzysztof Gryszczuk (AKS OSW Olsztyn) – Karol Jasiewicz (NST) 6:2 6:4

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 6:1 6:0

Ćwierćfinały

Robert Wojtaś (TT Score Elbląg) – Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:0 6:2

Krzysztof Gryszczuk (AKS OSW Olsztyn) – Piotr Kolendo ((KT Jakubowo) 7:6(5) 6:4

Grzegorz Karowiec (St.RP Sport Olsztyn) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:3 6:0

Jan Sałaciński (Lechia Gdańsk) – Przemysław Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) 6:3 4:6 10:8

Półfinały

Robert Wojtaś (TT Score Elbląg) – Krzysztof Gryszczuk (AKS OSW Olsztyn) 6:1 6:1

Grzegorz Karowiec (St.RP Sport Olsztyn) – Jan Sałaciński (Lechia Gdańsk) 6:2 6:3

Finał

Robert Wojtaś (TT Score Elbląg) – Grzegorz Karowiec (St.RP Sport Olsztyn) 6:2 6:3

Gra podwójna

Półfinały

Przemysław Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) /Robert Wojtaś (TT Score Elbląg) – Krzysztof Kryszczuk/ Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 6:3 6:4

Piotr Kolendo ((KT Jakubowo)/Grzegorz Karowiec (St.RP Sport Olsztyn) – Maksymilian Piotrowski/ Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:2 6:4

Finał

Przemysław Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) /Robert Wojtaś (TT Score Elbląg) – Piotr Kolendo ((KT Jakubowo)/Grzegorz Karowiec (St.RP Sport Olsztyn) 7:6 6:4

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.