Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

17-18.02.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1335788
dzisiajdzisiaj237
wczorajwczoraj525
ten tydzieńten tydzień2416
ten miesiącten miesiąc9775
RAZEMRAZEM1335788

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Pełnym sukcesem zakończył się wypad tenisistów KS Budowlani Olsztyn do Warszawy na Ogólnopolski Turniej Juniorów WTK 5 PZT. Na kortach Okęcia ekipa z Olsztyna pod wodza trenera Alberta Riabczenko wykazała bardzo dobre przygotowanie, co napawa optymizmem przed sezonem letnim. Adrianna Wilczewska zwyciężyła w grze pojedynczej i podwójnej a Michał Górka uległ dopiero w finale. Trzecie miejsce zajął Karol Lesiński, który przegrał w półfinale w bratobójczym meczu z Michałem.

 

Wyniki

Juniorzy

Gra pojedyncza

I runda

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) – Michał Grążawski (UKS Okęcie Warszawa) 6:3 6:2

Michal Górka (Budowlani Olsztyn) – Michal Miziński (UKS Okęcie Warszawa) 6:4 6:3

Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) – Wiktor Kowalczyk (UKS Okęcie Warszawa) 6:0 6:0 walkower

Ćwierćfinały

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) –Kacper Zalewski (UKS Łomża) 6:1 6:2

Michał Górka (Budowlani Olsztyn) – Adam Kwiatkowski ((UKS Okęcie Warszawa) 6:3 3:6 6:3

Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) – Bartosz Klukowski (UKS Okęcie Warszawa) 0:6 2:6

Półfinały

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 3:6 2:6

Finał

Michal Górka (Budowlani Olsztyn) – Hubert Parchomiuk (Warszawianka) 3:6 6:7 (5)

Juniorki

Gra pojedyncza

Ćwierćfinały

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Weronika Falkowska (De Ski Warszawa) 6:3 6:0

Półfinały

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Olga magiera (Warszawianka) 6:0 6;1

Finał

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Marta Klukowska (UKS Okęcie Warszawa) 6:3 6:4

Gra podwójna

Półfinały

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn)/Marta Klukowska (UKS Okecie Warszawa) – Julia Szymańska (NST)/Zofia Mencel (AM Tenis Warszawa) 6:0 6:0

Finał

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn)/Marta Klukowska (UKS Okecie Warszawa) – Weronika Falkowska (De Ski Warszawa)/Julia Ciura (NST) 7:5 6:3

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.