Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

do 9 lat

- sobota godz.13.00

20.10.2018

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

20.10.2018

- sobota godz. 15.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1449953
dzisiajdzisiaj607
wczorajwczoraj605
ten tydzieńten tydzień3221
ten miesiącten miesiąc10970
RAZEMRAZEM1449953

WamaSport

Reklama

Pełnym sukcesem zakończył się wypad tenisistów KS Budowlani Olsztyn do Warszawy na Ogólnopolski Turniej Juniorów WTK 5 PZT. Na kortach Okęcia ekipa z Olsztyna pod wodza trenera Alberta Riabczenko wykazała bardzo dobre przygotowanie, co napawa optymizmem przed sezonem letnim. Adrianna Wilczewska zwyciężyła w grze pojedynczej i podwójnej a Michał Górka uległ dopiero w finale. Trzecie miejsce zajął Karol Lesiński, który przegrał w półfinale w bratobójczym meczu z Michałem.

 

Wyniki

Juniorzy

Gra pojedyncza

I runda

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) – Michał Grążawski (UKS Okęcie Warszawa) 6:3 6:2

Michal Górka (Budowlani Olsztyn) – Michal Miziński (UKS Okęcie Warszawa) 6:4 6:3

Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) – Wiktor Kowalczyk (UKS Okęcie Warszawa) 6:0 6:0 walkower

Ćwierćfinały

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) –Kacper Zalewski (UKS Łomża) 6:1 6:2

Michał Górka (Budowlani Olsztyn) – Adam Kwiatkowski ((UKS Okęcie Warszawa) 6:3 3:6 6:3

Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) – Bartosz Klukowski (UKS Okęcie Warszawa) 0:6 2:6

Półfinały

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 3:6 2:6

Finał

Michal Górka (Budowlani Olsztyn) – Hubert Parchomiuk (Warszawianka) 3:6 6:7 (5)

Juniorki

Gra pojedyncza

Ćwierćfinały

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Weronika Falkowska (De Ski Warszawa) 6:3 6:0

Półfinały

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Olga magiera (Warszawianka) 6:0 6;1

Finał

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Marta Klukowska (UKS Okęcie Warszawa) 6:3 6:4

Gra podwójna

Półfinały

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn)/Marta Klukowska (UKS Okecie Warszawa) – Julia Szymańska (NST)/Zofia Mencel (AM Tenis Warszawa) 6:0 6:0

Finał

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn)/Marta Klukowska (UKS Okecie Warszawa) – Weronika Falkowska (De Ski Warszawa)/Julia Ciura (NST) 7:5 6:3

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Moskwie: Daria Kasatkina najlepsza
    Rosjanka Daria Kasatkina pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur 2:6, 7:6 (7-3), 6:4 w finale halowego turnieju tenisowego WTA w Moskwie (pula 932,9 tys. dol.).
  • ATP w Sztokholmie: półfinały bez Jacka Socka
    Amerykanin Jack Sock, grający z numerem czwartym, jest jedynym z najwyżej rozstawionych tenisistów, którego zabraknie w półfinałach halowego turnieju ATP w Sztokholmie (pula nagród 686 tys. euro). W ćierćfinale uległ on Łotyszowi Ernestsowi Gulbisowi 6:4, 3:6, 4:6.
  • ATP w Antwerpii: awans Schwartzmana do półfinału
    Argentyńczyk Diego Schwartzman, finalista turnieju ATP w Antwerpii z lat 2016-17, awansował do półfinału obecnej edycji (pula nagród 612,7 tys. euro). Rozstawiony z numerem drugim tenisista pokonał grającego z "piątką" Francuza Gillesa Simona 6:4, 6:3.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.