Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

do 9 lat

- sobota godz.13.00

20.10.2018

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

20.10.2018

- sobota godz. 15.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1449950
dzisiajdzisiaj604
wczorajwczoraj605
ten tydzieńten tydzień3218
ten miesiącten miesiąc10967
RAZEMRAZEM1449950

WamaSport

Reklama

Z przyjemnością informujemy, że w sobotę 13.04.2013r. Uczniowski Klub Sportowy „Kętrzynianka" zorganizował przy wsparciu Urzędu Miasta i Burmistrza Kętrzyna turniej tenisa dla najmłodszych w kategoriach do 10 lat (Krasnale) i do 12 lat (Skrzaty).

Turniej był bardzo udaną imprezą, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Kilkanaścioro dzieci z Warszawy, Mrągowa, Mikołajek i Kętrzyna miało okazję do rywalizacji sportowej na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy pięknej wiosennej pogodzie.

W dwóch kategoriach wiekowych byliśmy świadkami emocjonujących pojedynków tenisowych.

Do 10 lat, gdzie mecze rozgrywane były zgodnie z zasadami Tenis 10 (systemem każdy z każdym, piłka zielona typumid), „honoru gospodarzy" dzielnie bronili zawodnicy z kętrzyńskich sekcji tenisa. 1-sze miejsce w turnieju zajął Mateusz Bembas z UKS Kętrzynianka, który wygrał wszystkie mecze, natomiast 3-cie miejsce wywalczyła Julia Lewkowicz z sekcji MOSiR Kętrzyn.

W kategorii 12-latków zawodnicy podzieleni byli na 2 grupy i wszyscy mecze rozgrywali każdy z każdym, a czwórka najlepszych rozegrała mecze finałowe. Po zaciętym finale pierwsze miejsce w turnieju zajął Igor Bartosiewicz z Bazy Mrągowo, pokonując Juliusza Herok z Warszawy. W meczu o trzecie miejsce zwycięzcę wyłonił dopiero tiebreak, w którym Leon Marcinkjan pokonał 7:4 Bartosza Siwickiego (obaj Baza Mrągowo). Pozostali zawodnicy zostali sklasyfikowani na 5-tym miejscu.

dane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS1 - Finaliści do 10lat, GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS2 - Finaliści do 10lat, GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS3 - Mateusz Bembas 1szy do 10 lat, GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS4 - Uczestnicy do 12 lat 12lat, GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS5 - 5te miejsce do 12lat, GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS6 - Leon _3ci do 12lat _GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS7 - Juliusz _2gi do 12lat _GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS8 - Igor 1szy _Juliusz 2gi do 12lat _GP Kętrzyna.JPGdane/T10/kent.4.13/640_20130413 UKS9 - Medale UKS Kętrzynianka _GP Kętrzyna.JPG

Na zakończenie najmłodsi otrzymali gadżety Tenis 10. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy medale i puchary.

Finaliści kategorii do 10 lat (Krasnale - grupa zielona):

1. Mateusz Bembas (UKS Kętrzynianka),

2. Aleksander Werno (Baza Mrągowo),

3. Julia Lewkowicz (MOSiR Kętrzyn),

4. Tymon Marcinkjan (Baza Mrągowo),

5. Kacper Kostyk (NST Mikołajki).

Finaliści kategorii do 12 lat (Skrzaty):

1. Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo),

2. Julisz Herok (NST Warszawa),

3. Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo),

4. Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo),

5. Szymon Kajat (UKS Kętrzynianka),

Mateusz Bembas (UKS Kętrzynianka),

Julia Lewkowicz (MOSiR Kętrzyn),

Tymon Marcinkjan (Baza Mrągowo),

Aleksander Werno (Baza Mrągowo),

Karol Potocki (Baza Mrągowo).

Gratulujemy ! I już dziś zapraszamy na kolejny turniej z cyklu Grand Prix Kętrzyna, zaplanowany na 25.05.2013r.

UKS Kętrzynianka

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Moskwie: Daria Kasatkina najlepsza
    Rosjanka Daria Kasatkina pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur 2:6, 7:6 (7-3), 6:4 w finale halowego turnieju tenisowego WTA w Moskwie (pula 932,9 tys. dol.).
  • ATP w Sztokholmie: półfinały bez Jacka Socka
    Amerykanin Jack Sock, grający z numerem czwartym, jest jedynym z najwyżej rozstawionych tenisistów, którego zabraknie w półfinałach halowego turnieju ATP w Sztokholmie (pula nagród 686 tys. euro). W ćierćfinale uległ on Łotyszowi Ernestsowi Gulbisowi 6:4, 3:6, 4:6.
  • ATP w Antwerpii: awans Schwartzmana do półfinału
    Argentyńczyk Diego Schwartzman, finalista turnieju ATP w Antwerpii z lat 2016-17, awansował do półfinału obecnej edycji (pula nagród 612,7 tys. euro). Rozstawiony z numerem drugim tenisista pokonał grającego z "piątką" Francuza Gillesa Simona 6:4, 6:3.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.