Komunikaty turniejowe

Warmińsko-Mazurska

LIGA TENISA "ALT"

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

17.09.2017

------------------------

- niedziela godz. 11.00

do 9 lat

-------------------------

-  niedziela godz. 13,00
do 8 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13,00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1270651
dzisiajdzisiaj245
wczorajwczoraj459
ten tydzieńten tydzień245
ten miesiącten miesiąc11070
RAZEMRAZEM1270651

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zorganizował kolejny turniej w hali Kompleksu Sportowego w Ostródzie.. Tym razem w WTK 5 Polskiego Związku Tenisowego, rywalizowali młodzi zawodnicy do 12 lat. Udział wzięło 33 młodych tenisistów z Warszawy, Gdańska, Torunia, Kaliningradu oraz naszych klubów z Olsztyna, Mrągowa i Kętrzyna.

 

W bardzo licznej i wyrównanej obsadzie w ostatecznej rozgrywce prym wiedli młodzi tenisiści z Warmii i Mazur. W kategorii dziewczynek zwyciężyła; Pola Wygonowska ( ostródzianka reprezentująca barwy ST. RP Sport Olsztyn) a w kategorii chłopców najlepszy był; Igor Bartosiewicz(KS. Baza Mrągowo).

Bardzo dobry poziom reprezentowali młodzi tenisiści, którzy jeszcze nie ukończyli 10 lat i dopiero rozpoczynają starty w turniejach PZT. Pola Wygonowska i Olaf Pieczkowski (RP Sport Olsztyn) oraz Bartosz Skuratko, Filip Tatera i Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn), pokazali, że już szybko będą stanowić o sile naszego tenisa i toczyli wyrównane mecze ze starszymi zawodnikami.

Wśród chłopców barw naszego województwa tym razem udanie bronili zawodnicy z Mrągowa Igor Bartosiewicz i Bartek Siwicki. Bartek był trzeci w singlu i w parze z Igorem zajęli drugie miejsce w deblu.

Zdjęcia na http://www.wama-sport.pl

Wyniki

Dziewczęta

Gra pojedyncza

I runda

Karolina Cerowska (NST Gdańsk) – Julia Bohm (Flota Gdynia) 6:4 6:4

Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) – Aleksandra Czarnecka (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:2

Martyna Szynkowska (NST Mrągowo) - Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) 6:2 3:6 10:7

Półfinał

Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) – Karolina Cerowska (NST Gdańsk) 6:2 6:3

Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) – Martyna Szynkowska (NST Mrągowo) 6:2 6:2

Finał

Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) - Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) 6:4 6:2

Gra deblowa

Półfinał

Pola Wygonowska/Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) – Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk)/Karolina Cerowska (NST Gdańsk) 6:2 6:3

Finał

Pola Wygonowska/Weronika Ejsmont (ST RP Sport Olsztyn) - Martyna Szynkowska (NST Mrągowo)/Julia Bohm (Flota Gdynia) 7:6 6:4

Chłopcy

Gra pojedyncza

I runda

Marcin Stanglewicz (NST Gdańsk) – Benjamin Wojtyński (AM Tenis Warszawa) 6:4 4:6 10:6

Ivan Ovietschin (Budowlani Olsztyn) – Maksymilian Sadowski (TK Toruń) 6:2 6:3

Maksymilian Walkowski (Lechia Gdańsk) – Gabriel Matuszewski (Budowlani Olsztyn) 6:2 3:6 10:7

Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) – Mateusz Ostrowski (TK Toruń) 6:3 6:3

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) – Mateusz Bembas (Ketrzynianka) 6:3 6:4

Daniil Almansur (Budowlani Olsztyn) – Bogdan Oworuszko (SKT Sopot) 6:2 6:2

Szymon Kajat (Kętrzynianka) – Tomasz Trembicki (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:2

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Michał Weber (NST Gdańsk) 6:4 6:4

Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk) – Jakub Góral (TK Toruń) 6:4 6:2

II runda

Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa) –Marcin Stanglewicz (NST Gdańsk) 7:6 6:3

Maksymilian Okoński (AM Tenis Warszawa) – Ivan Ovietschin (Budowlani Olsztyn) 5:7 7:5 10:5

Maksymilian Walkowski (Lechia Gdańsk) – Rafał Kotowski (Baza Mrągowo) 6:4 6:4

Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) – Filip Ruciński (TK Toruń) 6:3 6:2

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) – Wiktor Orzołek (Legia Warszawa) 6:2 6:2

Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Daniil Almansur (Budowlani Olsztyn) 6:3 3:6 10:7

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Szymon Kajat (Kętrzynianka)6:2 6:2

Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) - Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk) 6:2 6:3

Ćwierćfinały

Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa) – Maksymilian Okoński (AM Tenis Warszawa) 6:3 6:2

Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) – Maksymilian Walkowski (Lechia Gdańsk) 7:6 7:5

Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) 6:4 5:5 10:7

Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) – Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) 4:6 7:511:9

Półfinały

Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa) – Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) 6:2 6:2

Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) 7:5 7:5

Finał

Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa) 7;5 6:2

Gra podwójna

I runda

Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa)/Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) –

Jakub Góral/Mateusz Ostrowski (TK Toruń) 6:2 6:2

Daniil Almansur/ Ivan Ovietschin (Budowlani Olsztyn) - Gabriel Matuszewski/Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) 7:5 6:4

Ćwierćfinały

Igor Bartosiewicz/Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) – Maksymilian Walkowski (Lechia Gdańsk)/Tomasz Trembicki (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:4

Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa) – Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) – Marcin Stanglewicz (NST Gdańsk)/Michał Weber (NST Gdańsk) 6:4 6:4

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)/Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk) – Daniil Almansur/ Ivan Ovietschin (Budowlani Olsztyn) 7:5 6:2

Maksymilian Okoński/Benjamin Wojtyński (AM Tenis Warszawa) – Bogdan Oworuszko (SKT Sopot)/ 6:3 6:3

Półfinały

Igor Bartosiewicz/Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) – Dariusz Kuczyński (UKS GAT Warszawa) – Olaf Pieczkowski (St RP Sport Olsztyn) 4:6 6:4 10:8

Maksymilian Okoński/Benjamin Wojtyński (AM Tenis Warszawa) – Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)/Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk) 7:5 6:2

Finał

Maksymilian Okoński/Benjamin Wojtyński (AM Tenis Warszawa) – Igor Bartosiewicz/Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) 6:2 6:2.

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • Bolesna porażka Jerzego Janowicza w 1. rundzie
    Nie może się odnaleźć w drugiej części sezonu Jerzy Janowicz. W challengerze w Orleanie, skąd ma bardzo dobre wspomnienia, najlepszy polski tenisista przegrał już w 1. rundzie z Martonem Fucsovicsem 6:7 (4-7), 6:7 (5-7).
  • WTA w Wuhan: Julia Goerges rywalką Agnieszki Radwańskiej w drugiej rundzie
    Niemka Julia Goerges będzie rywalką Agnieszki Radwańskiej w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA rangi Premier na kortach twardych w chińskim Wuhan (pula nagród 2,36 mln dol.). Mecz odbędzie się we wtorek, podobnie jak pojedynek Magdy Linette z Czeszką Kateriną Siniakovą.
  • Sloane Stephens po porażce posypała głowę popiołem
    Wielką niespodzianka w pierwszej rundzie Dongfeng Motor Wuhan Open bardzo ucieszyła kibiców gospodarzy. Chinka Wang Qian w świetnym stylu pokonała zwyciężczynię ostatniego US Open, a więc Sloane Stephens 6:2, 6:2. – Takie dni po prostu się zdarzają. Nie byłam sobą – stwierdziła Amerykanka.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.