Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

20-21.01.2018

Turniej odwołany !!!

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1321257
dzisiajdzisiaj179
wczorajwczoraj507
ten tydzieńten tydzień2573
ten miesiącten miesiąc8872
RAZEMRAZEM1321257

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

hali Ostródzkiego Centrum Sportowo Rekreacyjnego odbył się Turniej PZT Młodzików zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy.. Udział wzięło 25 młodych zawodników z naszego województwa oraz z Warszawy , Gdańska , Torunia i Kaliningradu. Zwycięzcami zostali: w kategorii dziewcząt; Agata Szczęsna (KT. Jakubowo Olsztyn), w kategorii chłopców; Filip Kolasiński (KT. Legia Warszawa). Z reprezentantów Warmii i Mazur najlepsze wyniki uzyskali młodzicy z Jakubowa trenowani przez Agnieszkę Chrzanowską. Na podium oprócz Agaty stawali: Nikola Polito, Maksymilian Piotrowski i Wojciech Jankowski, którzy przegrali swoje mecze półfinałowe, zajmując III miejsca.

Zdjęcia na WAMA-SPORT.PL

 

Wyniki

Gra pojedyncza młodziczek

I runda

Anita Szepelska (Return Łomża) – Paulina Mattik (Lechia Gdańsk) 6:3 7:3

Agata Szczęsna (KT Jakubowo) – Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) 6:2 6:4

Półfinały

Anita Szepelska (Return Łomża) – Nikola Polito (KT Jakubowo) 6:2 6:2

Agata Szczęsna (KT Jakubowo) – Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo) 6:7 6:2 10:7

Finał

Agata Szczęsna (KT Jakubowo) – Anita Szepelska (Return Łomża) 7:6 4:6 10:8

Gra podwójna młodziczek

Półfinał

Paulina Mattik (Lechia Gdańsk)/Anita Szepelska (Return Łomża) – Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo)/ Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) 6:4 6:7 10:5

Finał

Paulina Mattik (Lechia Gdańsk)/Anita Szepelska (Return Łomża) – Nikola Polito/ Agata Szczęsna (KT Jakubowo) 6:3 2:6 10:6

Gra pojedyncza mlodzików

I runda

Danil Almansur (Budowlani Olsztyn) – Dominik Miotk (WTK Wejherowo) 3:6 7:6 10:3

Filip Olech (AT Puszczykowo) – Mateusz Ostrowski (TK Toruń) 6:2 6:2

II runda

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Oskar Gniewkowski (SKT Sopot) 6:2 6:2

Filip Kolasiński (Legia Warszawa) – Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:4 6:4

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Marceli Bajer ((TTZ Iława) 6:2 6:3

Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk) – Danil Almansur (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:3

Filip Olech (AT Puszczykowo) – Dariusz Kuczyński (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń) 6:2 6:3

Paweł Chmielewski (TK Toruń) – Jan Boniecki (Sportem Warszawa) 2:6 6:4 10:2

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:2

Ćwierćfinały

Filip Kolasiński (Legia Warszawa) – Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) 6:3 6:2

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk) 6:3 6:2

Filip Olech (AT Puszczykowo) – Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) 7:5 6:4

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Paweł Chmielewski (TK Toruń) 6:4 6:2

Półfinały

Filip Kolasiński (Legia Warszawa) – Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:2 6:1

Filip Olech (AT Puszczykowo) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 7:5 6:4

Finał

Filip Kolasiński (Legia Warszawa) – Filip Olech (AT Puszczykowo) 6:2 6:1

Gra podwójna młodzików

I runda

Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk)/Dariusz Kuczyński (GAT Gdańsk) –

Mateusz Ostrowski (TK Toruń)/ Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:3

Marceli Bajer/Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) – Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń)/Paweł Chmielewski (TK Toruń) 6:0 6:0

Półfinały

Maksymilian Piotrowski/Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk)/Dariusz Kuczyński (GAT Gdańsk) 7:5 6:3

Filip Olech (AT Puszczykowo)/Filip Kolasiński (Legia Warszawa) - Marceli Bajer/Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:3 6:3

Finał

Filip Olech (AT Puszczykowo)/Filip Kolasiński (Legia Warszawa) – Maksymilian Piotrowski/Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:3 6:2

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.