Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1358854
dzisiajdzisiaj212
wczorajwczoraj319
ten tydzieńten tydzień1543
ten miesiącten miesiąc8398
RAZEMRAZEM1358854

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W hali tenisowej KT. Angi Puszczykowo odbyły się II Mistrzostwa Polski Krasnali. Na obiekcie w którym na co dzień trenuje Angelika Kerber rywalizowało 44 młodych adeptów z całego kraju, wśród nich reprezentanci Olsztyna: Olaf Pieczkowski i Maks Grygołowicz (RP Sport Olsztyn) - trenowani przez Romana Pasyniuka oraz Gabriel Matuszewski i Filip Tatera ( Budowlani Olsztyn) – podopieczni Pawła Umbrasa . Cała czwórka to czołowi zawodnicy cyklu turniejów Grand-Prix Warmii i Mazur Tenis 10. Nasi reprezentanci potwierdzili, że należą do krajowej czołówki w swojej kategorii wiekowej i wygrali dużo meczów z rówieśnikami z innych ośrodków . W każdym razie zaakcentowali swój udział.

 

Wszyscy zakwalifikowali się do drugiej rundy (32), Maks i Gabriel do trzeciej (16) a Olaf Pieczkowski do czwartej (8) i tylko brak siły nie pozwolił mu awansować do strefy medalowej. Należy zaznaczyć, że Olaf i Gabriel mają dopiero po 9 lat i jeszcze w następnym sezonie walczyć będą w kategorii krasnali.

Wyniki naszych krasnali;

Filip Tatera

- Krzysztof Witkowski (Poznań) 6:0 6:2

– Marcel Kamrowski (GTT Lechia Gdańsk) 0:6 0:6 (zwycięzca turnieju)

Maks Grygołowicz

– bay

- Krzysztof Pajdowski (STS Polkowice) 6:1 6:0

- Marcel Kamrowski (GTT Lechia Gdańsk) 0:6 0:6

Gabriel Matuszewski

– Jakub Karaś (Nafta Zielona Góra) 6:0 6:0

- Antoni Bednarski (NST Warszawa) 6:1 6:0

- Jonasz Dziopak (NST Poznań) 0:6 1:6

Olaf Pieczkowski

– Maksymilian Pakuła (PKT Pobiedziska) 6:4 6:3

– Mateusz Kułakowski (UKT Koszalin) 7:6 (6) 6:4 (4 turniejowa)

– Szymon Goldszmyt (Wda Świecie) 6:1 6:3

– Jonasz Dziopak (NST Poznań) 3:6 3:6

Teraz czekamy na występ naszych dziewcząt;

Pola Wygonowska i Ola Wegrzyn (RP Sport Olsztyn) oraz Ola Głowacka, Gabriela Gajlewicz i Dominika Tetych (Budowlani Olsztyn) wystąpią w Puszczykowie 9-11. 03.2013 r.. Szczególnie liczymy na Polę Wygonowską, która już jest medalistką zeszłorocznych Mistrzostw Polski do 10 lat.

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.