Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1360439
dzisiajdzisiaj103
wczorajwczoraj579
ten tydzieńten tydzień682
ten miesiącten miesiąc9983
RAZEMRAZEM1360439

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Ostródzie, w hali tenisowej Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zorganizował kolejny turniej tenisowy z cyklu; WTK 5 PZT w kategorii skrzatów. W imprezie poza zawodnikami z Warmii i Mazur uczestniczyli młodzi tenisiści z woj. pomorskiego i mazowieckiego oraz chłopcy z Kaliningradu (na turniejach w Polsce reprezentujący barwy KS. Budowlani Olsztyn). Zwycięzcami zostali: w grach pojedynczych - Dominik Miotk (WTT Wejherowo) i Zuzanna Klugmann (NST Gdańsk) a w grach podwójnych - Bartłomiej Skuratko (Budowlani Olsztyn) i Mateusz Klimek ( GAT Gdańsk) oraz Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) i Zuzanna Klugmann.

Z naszych zawodników na szczególne uznanie zasługuje; Leon Marcinkjan z Mrągowa (uczestnik dwóch finałów), niespodziewany zwycięzca gry podwójnej; Bartosz Skuratko (10-letni zawodnik Budowlanych) oraz Martyna Szynkowska z Mrągowa - finalistka gry pojedynczej. W punktacji drużynowej, zdecydowane zwycięstwo odnieśli młodzi tenisiści Bazy Mrągowo, trenowani przez Tomasza Warownego.

Link do artykułu i zdjęć na http://www.wama-sport.pl

Wyniki

Gra pojedyncza skrzatek

I runda

Nikola Żurawska (GTT Lechia Gdańsk) – Aleksandra Czarnecka (KS Budowlani Olsztyn) 6:4 6:3

Zuzanna Klugmann (NST Pomorskie) – Pola Wygonowska (St. RP Sport Olsztyn) 6:4 6:2

Weronika Ejsmont (St. RP Sport Olsztyn) – Carolina Cerowska (NST Pomorskie) 7:6 7:5

Martyna Szynkowska (NST Mrągowo) – Magdalena Penczar (TKS Arka Gdynia) 6:4 6:4

Półfinały

Zuzanna Klugmann (NST Pomorskie) – Nikola Żurawska (GTT Lechia Gdańsk) 6:0 6:1

Martyna Szynkowska (NST Mrągowo) – Weronika Ejsmont (St. RP Sport Olsztyn) 6:3 6:4

Finał

Zuzanna Klugmann (NST Pomorskie) – Martyna Szynkowska (NST Mrągowo) 6:0 6:1

Gra podwójna skrzatek

Półfinał

Nikola Żurawska (GTT Lechia Gdańsk)/Zuzanna Klugmann (NST Pomorskie)-Magdalena Penczar (TKS Arka Gdynia)/ Aleksandra Czarnecka (KS Budowlani Olsztyn) 6:0 6:0 walkower

Weronika Ejsmont/Pola Wygonowska (St. RP Sport Olsztyn) – Martyna Szynkowska (NST Mrągowo)/Carolina Cerowska (NST Pomorskie) 6:3 6:4

Finał

Nikola Żurawska (GTT Lechia Gdańsk)/Zuzanna Klugmann (NST Pomorskie)-

Weronika Ejsmont/Pola Wygonowska (St. RP Sport Olsztyn) 6:3 6:0

Gra pojedyncza skrzatów

I runda

Maksymilian Walkowski (GTT Lechia Gdańsk) – Tymon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 6:2 6:2

Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk) - Gabriel Matuszewski (Baza Mrągowo) 6:2 6:3

1/8 finału

Dominik Miotk (WTT Wejherowo) – Tomasz Trembicki (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:2

Daniil Almansur (Budowlani Olsztyn) – Bogdan Oworuszko (SKT Sopot) 6:2 6:2

Maksymilian Walkowski (GTT Lechia Gdańsk) – Piotr Strzałkowski (NST Warszawa) 6:3 6:4

Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Piotr Sanczyk (NST Mazowieckie) 6:3 6:4

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Rafał Kotowski (Baza Mrągowo) 6:2 6:3

Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) – Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk) 6:4 6:2

Ivan Oveczkin (Budowlani Olsztyn) – Kajetan Kossakowski (UKS Dwójka Siedlce) 6:3 6:3

Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) – Mateusz Ostrowski (TKT Toruń) 6:4 6:3

Ćwierćfinały

Dominik Miotk (WTT Wejherowo) – Daniil Almansur (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:2

Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Maksymilian Walkowski (GTT Lechia Gdańsk) 6:2 7:5

Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) – Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:3

Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) – Ivan Oveczkin (Budowlani Olsztyn) 6:4 6:4

Półfinały

Dominik Miotk (WTT Wejherowo) – Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) 7:5 7:6

Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) – Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) 3:6 6:3 12:10

Finał

Dominik Miotk (WTT Wejherowo) - Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 6:2 6:2

Gra podwójna skrzatów

I runda

Daniil Almansur/ Ivan Oveczkin (Budowlani Olsztyn) – Kajetan Kossakowski (UKS Dwójka Siedlce)/Dominik Miotk (WTT Wejherowo) 6:4 6:2

Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk)/ Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Bogdan Oworuszko (SKT Sopot)/ Mateusz Ostrowski (TKT Toruń) 6:2 6:3

Rafał Kotowski/Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) – Matuszewski Gabriel/Tymon Marcinkjan (Baza Mrągowo)/ 6:2 6:3

Półfinały

Leon Marcinkjan/Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) – Daniil Almansur/ Ivan Oveczkin (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:2

Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk)/ Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Rafał Kotowski/Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) 6:2 6:3

Finał

Mateusz Klimek (UKS GAT Gdańsk)/ Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) – Leon Marcinkjan/Bartosz Siwicki (Baza Mrągowo) 7:6 6:3

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.