Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

do 9 lat

- sobota godz.13.00

20.10.2018

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

20.10.2018

- sobota godz. 15.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1449967
dzisiajdzisiaj621
wczorajwczoraj605
ten tydzieńten tydzień3235
ten miesiącten miesiąc10984
RAZEMRAZEM1449967

WamaSport

Reklama

Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych przypomnieli o sobie w trakcie rozgrywanych Mistrzostw Województwa Seniorów. W hali tenisowej Kompleksu Sportowego w Ostródzie, w tym samym czasie gdy Djokovic z Murrayem grali o główne trofeum Australian Open, odbywał się finał Halowych Mistrzostw Województwa Seniorów, w którym Borys Sulgostowski (jeszcze niedawno tenisista UKS Drwęckie Ostróda) pokonał Przemysława Centkowskiego ( były zawodnik OKT Jodłowa Olsztyn) 2:6 6:4 6:3.

Trzecie zajęli; Michał Głowacz (Dobre Miasto) i Konrad Żółtowski (Olsztyn). Na meczu obecny był Burmistrz Ostródy; Czesław Najmowicz, który z podziwem obserwował finał i z radością wręczył ufundowane przez niego puchary, zwłaszcza, że ten najważniejszy pozostał w Ostródzie.

Dzień wcześniej (sobota) odbył się Finał gry podwójnej, w którym Marcin Umbras (były zawodnik Budowlanych Olsztyn) w parze z Przemysławem Matuszewskim (Olsztyn) pokonali Konrada Żółtowskiego i Maksymiliana Derewońko (juniorzy Budowlanych). 6:3 7:6

Dalsze miejsca zajęli;

III – Przemysław Centkowski w parze z Pawłem Szewczakiem (Tomaszkowo)

IV -Tomasz Trembicki (Olsztyn) z Markiem Dzieńkowskim (Płośnica)

Zdjęcia i wyniki

 

dane/WMZT/senior/640_Australin w Ostródzie.JPGdane/WMZT/senior/640_Burmistrz z Finalistami.JPGdane/WMZT/senior/640_Finaliści debla.JPGdane/WMZT/senior/640_Konrad Żółtowski.JPGdane/WMZT/senior/640_Michał Głowacz.JPGdane/WMZT/senior/640_Mistrzowie debla.JPGdane/WMZT/senior/640_Puchary Burmistrza.JPGdane/WMZT/senior/640_Szewczak i Centkowski.JPGdane/WMZT/senior/640_Trembicki i Głowacz.JPGdane/WMZT/senior/640_brązowi medaliści.JPGdane/WMZT/senior/640_debliści.JPGdane/WMZT/senior/640_po meczu.JPGdane/WMZT/senior/640_przd półfinałem II.JPGdane/WMZT/senior/640_przed finałem debla.JPGdane/WMZT/senior/640_przed meczem debla.JPGdane/WMZT/senior/640_przed półfinałem I.JPGdane/WMZT/senior/640_przed półfinałem debla.JPGdane/WMZT/senior/640_puchar na korcie.JPGdane/WMZT/senior/640_towski i Głowacz.JPG

 

Turniej indywidualny

I runda

Maksymilian Derewońko (Olsztyn) – Wiktor Kotwicki (Ostróda) 6:0 6:0

Artur Głowacz (Dobre Miasto) – Tomasz Trembicki (Olsztyn) 6:3 6:0

Karol Basiewicz (Ełk) – Karol Rykaczewski (Rybno) 6:0 6:3

Ćwierćfinały

Przemysław Centkowski (Olsztyn) – Maksymilian Derewońko (Olsztyn) 6:2 6:2

Konrad Żółtowski (Olsztyn) – Artur Głowacz (Dobre Miasto) 7:5 6:4

Michał Głowacz (Dobre Miasto) – Marek Dzienikowski (Płośnica) 6:3 6:0

Borys Sulgostowski (Ostróda) – Karol Basiewicz (Ełk) 6:0 6:0

Półfinały

Przemysław Centkowski (Olsztyn) – Konrad Żółtowski (Olsztyn) 6:3 6:1

Borys Sulgostowski (Ostróda) – Michał Głowacz (Dobre Miasto) 6:2 4:6 6:2

Finał

Borys Sulgostowski (Ostróda) – Przemysław Centkowski (Olsztyn) 2:6 6:4 6:3

Turniej deblowy

Paweł Szewczak/Przemysław Centkowski – Konrad Żółtowski/Maksymilian Derewońko 6:7 3:6

Paweł Szewczak/Przemysław Centkowski – Marcin Umbras/Przemysław Matuszewski 5:7 5:7

Paweł Szewczak/Przemysław Centkowski – Marek Dzieńkowski/Tomasz Trembicki 6:3 6:2

Konrad Żółtowski/Maksymilian Derewońko – Marcin Umbras/Przemysław Matuszewski 5:7 5:7

Konrad Żółtowski/Maksymilian Derewońko – Marek Dzieńkowski/Tomasz Trembicki 6:3 6:3

Marcin Umbras/Przemysław Matuszewski – Marek Dzieńkowski/Tomasz Trembicki 6:3 6:3

Fundator pucharów i medali: Burmistrz Ostródy - Czesław Najmowicz

Organizator: Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy

Dyrektor turnieju: Mirosław Umbras

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Moskwie: Daria Kasatkina najlepsza
    Rosjanka Daria Kasatkina pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur 2:6, 7:6 (7-3), 6:4 w finale halowego turnieju tenisowego WTA w Moskwie (pula 932,9 tys. dol.).
  • ATP w Sztokholmie: półfinały bez Jacka Socka
    Amerykanin Jack Sock, grający z numerem czwartym, jest jedynym z najwyżej rozstawionych tenisistów, którego zabraknie w półfinałach halowego turnieju ATP w Sztokholmie (pula nagród 686 tys. euro). W ćierćfinale uległ on Łotyszowi Ernestsowi Gulbisowi 6:4, 3:6, 4:6.
  • ATP w Antwerpii: awans Schwartzmana do półfinału
    Argentyńczyk Diego Schwartzman, finalista turnieju ATP w Antwerpii z lat 2016-17, awansował do półfinału obecnej edycji (pula nagród 612,7 tys. euro). Rozstawiony z numerem drugim tenisista pokonał grającego z "piątką" Francuza Gillesa Simona 6:4, 6:3.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.