Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

do 9 lat

- sobota godz.13.00

20.10.2018

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

20.10.2018

- sobota godz. 15.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1449953
dzisiajdzisiaj607
wczorajwczoraj605
ten tydzieńten tydzień3221
ten miesiącten miesiąc10970
RAZEMRAZEM1449953

WamaSport

Reklama

Na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Ostródzie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. Do rywalizacji przystąpiło dwudziestu zawodników z Olsztyna, Elbląga, Mrągowa, Ostródy i Iławy posiadających licencje zawodnicze PZT. Tytuły Mistrzów Województwa zdobyli - w grach pojedynczych; Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) i Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) oraz w grach podwójnych; Julia Grygołowicz z Polą Wygonowską (ST. RP Sport Olsztyn) i Maksymilian Piotrowski z Wojciechem Jankowskim (obaj KT. Jakubowo Olsztyn

Wyniki

Gra pojedyncza młodzików

I runda

Bartek Siwicki (Baza Mrągowo) – Hubert Drewczyński (B&M Elbląg) 6:1 6:2

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:1

Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 0:6 6:3 11:9

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Igor Bartosiewicz (Baza Mrągowo) 6:0 6:1

Marceli Bajer (TTZ Iława) – Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 3:6 6:1 10:8

Ćwierćfinały

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Bartek Siwicki 6:0 6:0

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:2 6:1

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Jakub Piotrowski (TT Olimpia Elbląg) 6:2 6:2

Filip Wojtaś (TT Score Elbląg) – Marceli Bajer (TTZ Iława) 6:0 6:1

Półfinały

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:2 6:4

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Filip Wojtaś (TT Score Elbląg) 6:7 6:1 10:6

Finał

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:3 6:4

Gra deblowa młodzików

I runda

Bartek Siwicki/Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) –Mateusz Lewandowski/Marceli Bajer (TTZ Iława) 6:4 5:7 10:8

Filip Wojtaś (TT Score Elbląg)/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) – Igor Bartosiewicz(Baza Mrągowo)/Hubert Drewczyński (B&M Elbląg) 6:1 6:1

Półfinały

Wiktor Kotwicki (NST Ostróda)/Jakub Piotrowski (TT Olimpia Elbląg) – Bartek Siwicki/Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 6:2 6:3

Maksymilian Piotrowski /Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Filip Wojtaś (TT Score Elbląg)/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 6:2 6:3

Finał

Maksymilian Piotrowski /Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) – Wiktor Kotwicki (NST Ostróda)/Jakub Piotrowski (TT Olimpia Elbląg) 1:6 6:2 10:7

Gra pojedyncza młodziczek

I runda

Agata Szczęsna (KT Jakubowo) – Klaudia Tubielewicz (B&M Elbląg) 6:1 6:0

Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) – Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo) 6:1 krecz

Półfinały

Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) – Agata Szczęsna (KT Jakubowo) 6:0 6:0

Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) – Nikola Polito (KT Jakubowo) 6: 6:4

Finał

Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) –Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) 6:4 6:1

Gra deblowa młodziczek

Finał:

Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn)/Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) - Nikola Polito/Agata Szczęsna (KT Jakubowo) 6:4 6:1

mwm13z/640_Chłopcy.jpgmwm13z/640_debliści.jpgmwm13z/640_Filip i Maciej.JPGmwm13z/640_Filip.JPGmwm13z/640_III m-ca.JPGmwm13z/640_Jankowski.JPGmwm13z/640_Julia Grygołowicz.JPGmwm13z/640_Julia i Pola.JPGmwm13z/640_Maks i Wojtek.JPGmwm13z/640_Mateusz.JPGmwm13z/640_Mistrzowie gry podwójnej.JPGmwm13z/640_Najlepsi zawodnicy z rodzicami.JPGmwm13z/640_Nikola i Agata.JPGmwm13z/640_Nikola.JPGmwm13z/640_Pola.JPGmwm13z/640_Trofea.JPGmwm13z/640_W. Kotwicki.JPGmwm13z/640_Wiktor Kotwicki.JPGmwm13z/640_Wojtek i Mateusz.JPGmwm13z/640_Wojtek i Wiktor.JPGmwm13z/640_Wojtek.JPGmwm13z/640_najlepsi debliści.JPGmwm13z/640_najlepsze deblistki.JPGmwm13z/640_po meczu.JPGmwm13z/640_po turnieju.JPGmwm13z/640_przed finałem debla.JPGmwm13z/640_przed finałem gry podwójnej.JPGmwm13z/640_przed finałem singla.JPGmwm13z/640_przed maczem.JPGmwm13z/640_przed turniejem.JPG

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Moskwie: Daria Kasatkina najlepsza
    Rosjanka Daria Kasatkina pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur 2:6, 7:6 (7-3), 6:4 w finale halowego turnieju tenisowego WTA w Moskwie (pula 932,9 tys. dol.).
  • ATP w Sztokholmie: półfinały bez Jacka Socka
    Amerykanin Jack Sock, grający z numerem czwartym, jest jedynym z najwyżej rozstawionych tenisistów, którego zabraknie w półfinałach halowego turnieju ATP w Sztokholmie (pula nagród 686 tys. euro). W ćierćfinale uległ on Łotyszowi Ernestsowi Gulbisowi 6:4, 3:6, 4:6.
  • ATP w Antwerpii: awans Schwartzmana do półfinału
    Argentyńczyk Diego Schwartzman, finalista turnieju ATP w Antwerpii z lat 2016-17, awansował do półfinału obecnej edycji (pula nagród 612,7 tys. euro). Rozstawiony z numerem drugim tenisista pokonał grającego z "piątką" Francuza Gillesa Simona 6:4, 6:3.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.