>

 

 

CHALLENGE JODŁOWA – REGULAMIN

1. Wszystkie Mecze rozgrywane będą na kortach Jodłowa Olsztyn.

2. Poprzez fakt przystąpienia do rozgrywek każdy z uczestników zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.

3. Podstawą do rozegrania meczu jest wpisanie wyzwania na listę wyzwań.

4. Każdy zawodnik będący na liście może wyzwać na mecz gracza będącego o maksymalnie 5 miejsc wyżej. W przypadku wygranej zajmuje jego miejsce, a przegrany przesuwa się o jedno miejsce w dół, natomiast w przypadku przegranej pozostaje na swoim miejscu.

5. Nowy zawodnik, który chce przystąpić do Challenge ma prawo do wyzwania dowolnego gracza z drugiej połowy aktualnej klasyfikacji generalnej W przypadku zwycięstwa zajmuje jego pozycję. W przypadku przegranej rozpoczyna udział w rozgrywkach od ostatniego miejsca. W challenge kobiet nowa zawodniczka zaczyna od ostatniego miejsca.

6. Zawodnik wyzywający zapewnia nowe piłki dowolnej firmy (lub zakupione u organizatora po preferencyjnych cenach?). Zawodnicy dzielą się opłatą za wynajęcie kortu po połowie.

7. Mecze rozgrywane są do wygrania 2 setów (w każdym secie tie-break). Trzeci set rozgrywany jest w formie tie-break do 10..

8. Zawodnik wyzywający ma obowiązek ustalenia daty i godziny meczu oraz zarezerwowania kortu w ciągu 3 dni od dnia wyzwania. W przeciwnym razie zostanie przyznany walkower na korzyść wyzwanego.

9. Zawodnik wyzwany ma obowiązek przedstawić co najmniej dwa terminy rozegrania meczu, przy czym przynajmniej jeden popołudniowy.

10. W przypadku braku terminu dogodnego dla obydwu graczy wyzywający ma obowiązek dostosować się do terminu podanego przez zawodnika wyzwanego.

11.Mecz powinien być rozegrany w terminie nie dalszym niż 7 dni od daty wyzwania.

12.Walkower może być wpisany najwcześniej po trzech dniach od terminu wyzwania.

13.Decyzja o anulowaniu meczu ma charakter wyjątkowy i może być podjęta tylko przez organizatora.

14.Zawodnik wygrywający wchodzi na miejsce przegranego, który spada w rankingu o jedno miejsce.

15.Zawodnik, który przegrał mecz może wyzwać swojego zwycięzcę nie wcześniej niż po upływie 2 tygodni od rozegrania meczu.

16.Zawodnik wygrywający w ciągu 2 dni od zakończenia meczu nie może zostać wyzwany. 17.Zawodnik przegrywający w ciągu 2 dni od zakończenia meczu nie może wyzwać innego zawodnika.

18.Jeżeli w momencie zakończenia meczu jest dwóch lub więcej chętnych do wyzwania przegrywającego, pierwszeństwo ma gracz najdłużej oczekujący.

19.Każdy uczestnik ma prawo do 14 dni urlopu. Najkrótszy jednorazowy okres to 7 dni.

20.Na zakończenie sezonu może być rozgrywany turniej MASTERS, w którym weźmie udział 8 najwyżej sklasyfikowanych zawodników.

21.Wszystkie kwestie sporne rozstrzygać będzie organizator.

22.Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie.

23. Zalecane godziny rozgrywania meczy; w dni powszednie do godz. 17,00 , na swoich stałych godzinach rezerwacji lub zwolnionych godzinach stałej rezerwacji. W dni wolne od pracy do godz. 11,00 lub późnych popołudniowych (turnieje na kortach)

24. Ustalenie kolejności listy startowej Challenge nastąpi na podstawie klasyfikacji końcowej Ligi Jodłowa 2015.

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.