Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

I GREEN TOUR

KALENDARZ 2018/2019

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1464091
dzisiajdzisiaj473
wczorajwczoraj598
ten tydzieńten tydzień1748
ten miesiącten miesiąc7709
RAZEMRAZEM1464091

WamaSport

Reklama

Na kortach OKT Jodłowa w Olsztynie zakończył się 1 lipca Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików U14 (16 w grupach). Organizator: Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zadbał o bardzo dobra obsadę. Zjawiło się kilku zawodników ścisłej czołówki krajowej i od początku emocji nie brakował. Drugie miejsca zajęli Aleksandra Węgrzyn i Olaf Pieczkowski (oboje UKS RP Sport Olsztyn), a trzecie Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

Po eliminacjach z reprezentantów Warmii i Mazur szanse na zwycięstwo zachowali: Aleksandra Wegrzyn (UKS RP Sport Olsztyn), jej kolega klubowy Olaf Pieczkowski i Filip Tatera (Budowlani Olsztyn). Nie udało się to Gabrielowi Matuszewskiemu (KT Matuszewski Stawiguda) i Bartoszowi Skuratko (Budowlani), którzy też mieli wysokie aspiracje. Decydujące spotkania przegrali w trzech setach. Gabriel trafił w grupie na Martyna Pawelskiego (Mostostal Zabrze), który niedawno rewelacyjnie wypadł w Paryżu, a tu z zawodnikiem ze Stawigudy miał niemało problemów rozstrzygając sprawę dopiero w supertibreaku. W podobnych okolicznościach przegrał też zawodnik Budowlanych.

Mecz finałowe zakłócał deszcz. Trzeba było przenieść sie do hali. Aleksandra Węgrzyn wygrała kolejne dwa pojedynki i jest coraz bliżej końcowego sukcesu.W rywalizacji chłopców w grupie 1/4 Olaf Pieczkowski pokonał Filipa Taterę,  a w grupie 5/8 Bartosz Skuratko wygrał z Gabrielem Matuszewskim.

W sobotę dokończono rywalizację. Ostatecznie Aleksandra Wegrzyn i Olaf Pieczkowski zajęli drugie miejsca, Filip Tatera zajął trzecie miejsce. Bartosz Skuratko wygrał tzw. finał B i uplasował sie na 5 miejscu.

Sponsorami Turnieju byli; OLPOL WAWRZYN i MAX USŁUGA STEFANOWICZ

Wyniki i artykuł na WAMA-SPORT

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.