W miejscowości Sobota (Wielkopolska) zakończyły się w niedzielę  (18 czerwca) Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie ziemnym. W turniejach startowała grupa zawodników olsztyńskich. Faworytką w obu konkurencjach była Pola Wygonowska (UKS RP Sport), która nie zawiodła i zdobyła tytyuł mistrzowski w singlu nie tracąc seta.   W deblu zdobyła brąz i tu może czuć mały niedosyt.

Pozostali  zakończyli juz udział w MP.  Aleksandra Wegrzyn (UKS RP Sport) odpadła w I rundzie, Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport) i Filip Tatera (Budowlani) w drugiej. Bartosz Skuratko (Budowlani), który w eliminacjach radził sobie doskonale pokonując trzech rywali, przegrał pierwsze spotkanie w turnieju głównym. W grze podwójnej przykra niespodzianka. Olaf Pieczkowski i Maks Grygołowicz (olsztynianin w barwach Floty Gdynia) odpadli już w pierwszej rundzie, natomiast  debel Budowlanych: Skuratko/Tarera najpierw wyeliminował faworytów Adama Kuliga (Legia Warszawa) i Martyna Pawelskiego (Mostostal Zabrze) - rewelację niedawno zakończonego French Open U13. Niestety olsztynianie przegrali drugi mecz o wejście do strefy medalowej.

Więcej na WAMA - SPORT

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.