W Elblągu zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików Seria I. Obsada liczna i mocna. W rywalizacji dziewcząt nie odegraliśmy większej roli natomiast turniej chłopców przyniósł kilka miłych akcentów. W finale singla znalazł się jeden z najmłodszych uczestnikówMaksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) podopieczny Agnieszki Chrzanowskiej.Maks doszedł tez wraz z klubowym kolegą Wojciechem Jankowskim do decydującej rozgrywki w deblu. Podwójną koronę zdobył w tym turniej Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin)

Gra pojedyncza młodzików

I runda

Piotr Galus (SKT Szczecin) – Mateusz Ciecierski (Sportem I. Stępniak) 6:3 6:1

Marcel Kamrowski (Lechia Gdańsk) – Hubert Drewczyński (NST Warmia i Mazury) 6:0 6:0

Jan Guzek (Sporteam Warszawa) – Marcel Bajer(TTZ Iława) 6:0 6:1

Szymon Mkulski (Sporteam Warszawa) – Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk) 6:0 6:0

Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) – Dariusz Kuczyński (GAT Gdańsk) 6:3 6:0

1/8 finału

Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) – Piotr Galus (SKT Szczecin) 6:2 6:0

Filip Kolasiński (Legia Warszawa) –Marcel Kamrowski (Lechia Gdańsk) 6:1 6:1

Hubert Grzesik (Okęcie Sport) – Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:0 6:4

Jan Guzek (Sporteam Warszawa) – Mateusz Skutella (Masters Inowrocław) 0:6 3:6

Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń) 6:3 6:4

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Szymon Mkulski (Sporteam Warszawa) 7:5 6:2

Filip Wojtaś (Score Elbląg) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn 6:1 6:4

Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) – Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:0 6:1

1/4 finału

Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) – Filip Kolasiński (Legia Warszawa) 6:1 6:3

Hubert Grzesik (Okęcie Sport) - Mateusz Skutella (Masters Inowrocław) 0:6 4:6

Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 2:6 1:6

Filip Wojtaś (Score Elbląg) – Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) 6:3 6:2

Półfinały

Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) – Mateusz Skutella (Masters Inowrocław) 6:4 6:1

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Filip Wojtaś (Score Elbląg) 5:7 6:2 7:5

Finał

Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) - Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:0 6:2

Gra podwójna młodzików

I runda

Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn)/Filip Wojtaś (Score Elbląg) – Marcel Bajer/ Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 7:5 6:2

Ćwierćfinał

Filip Kolasiński (Legia Warszawa)/ Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) – Dariusz Dejnarowicz Marcel Kamrowski (Lechia Gdańsk) 6:1 6:0

Mateusz Ciecierski (Sportem I. Stępniak)/Hubert Grzesik (Okęcie Sport) – Dariusz Kuczyński (GAT Gdańsk)/ Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń) 6:0 6:2

Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn)/Filip Wojtaś (Score Elbląg) – Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg)/ Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) 6:3 6:3

Wojciech Jankowski/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Jan Guzek/Szymon Mkulski (Sporteam Warszawa) 7:6(12) 7:6(3)

Półfinały

Filip Kolasiński (Legia Warszawa)/ Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) – Mateusz Ciecierski (Sportem I. Stępniak)/Hubert Grzesik (Okęcie Sport) 6:3 6:0

Wojciech Jankowski/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn)/Filip Wojtaś (Score Elbląg) 6:2 7:6(4)

Finał

Filip Kolasiński (Legia Warszawa)/ Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) – Wojciech Jankowski/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:2 6:1

 

 

Gra pojedyncza młodziczek

I runda

Paula Mattik (Lechia Gdańsk) – Agata Szczęsna (KT Jakubowo) 6:2 6:0

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) 6:0 6:0

Zuzanna Klugman (NST Pomorskie) – Karolina Cerowska (NST Pomorskie) 6:1 6:1

Nikola Polito (KT Jakubowo) – Magdalena Penczar (NST Pomorskie) 4:6 6:2 6:1

1/8 finału

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Klaudia Tubielewicz (NST Warmia i Mazury) 6:0 6:1

Paula Mattik (Lechia Gdańsk) - Marta Zając (Grunwald Poznań) 6:0 6:3

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Kinga Psut (Legia Warszawa) 6:3 6:2

Julia Jędrzejczak (Deski Warszawa) – Daria Danielewicz (NST Kujawsko-Pomorskie) 6:0 6:0

Marcelina Marut (Centrum Bydgoszcz) – Maria Mikołajczyk (DeSki Warszawa) 6:2 6:1

Paula Bednarczyk (WTT Wejherowo) – Zuzanna Klugman (NST Pomorskie) 6:0 6:1

Gabriela Końska (DeSki Warszawa) – Nikola Polito (KT Jakubowo)6:4 6:0

Marta Bogucka (Nasza Lechia Gdańsk)– Agata Downar (Lechia Gdańsk) 6:0 6:2

1/4 finału

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Paula Mattik (Lechia Gdańsk) 6:1 6:2

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Julia Jędrzejczak (Deski Warszawa) 6:2 6:2

Marcelina Marut (Centrum Bydgoszcz) – Paula Bednarczyk (WTT Wejherowo) 3:6 4:6

Gabriela Końska (SeSki Warszawa) – Marta Bogucka (Nasza Lechia Gdańsk) 6:4 6:6 krecz Końskiej

Półfinały

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) 6:7(7) 6:2 4:6

Marta Bogucka (Nasza Lechia Gdańsk) – Paula Bednarczyk (WTT Wejherowo) 0:6 0:6

Finał

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) - Paula Bednarczyk (WTT Wejherowo) 6:4 6:0

Gra podwójna młodziczek

I runda

Zuzanna Klugman (NST Pomorskie)/Paula Mattik (Lechia Gdańsk) – Agata Downar (Lechia Gdańsk)/Magdalena Penczar (NST Pomorskie) 6:0 krecz

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka)/Gabriela Końska (DeSki Warszawa) – Julia Jędrzejczak/Maria Mikołajczyk (DeSki Warszawa) 2:6 6:2 10:5

Julia Ciura/Kinga Psut (Legia Warszawa) –Marcelina Marut (Centrum Bydgoszcz)/ Marta Zając (Grunwald Poznań) 6:3 6:2

Półfinały

Paula Bednarczyk (WTT Wejherowo)/Marta Bogucka (Nasza Lechia Gdańsk) – Zuzanna Klugman (NST Pomorskie)/Paula Mattik (Lechia Gdańsk) 6:2 6:4

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka)/Gabriela Końska (DeSki Warszawa) – Julia Ciura/Kinga Psut (Legia Warszawa) 6:2 6:3

Finał

Paula Bednarczyk (WTT Wejherowo)/Marta Bogucka (Nasza Lechia Gdańsk) – Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka)/Gabriela Końska (DeSki Warszawa) 3:6 6:1 10:6


AdmirorGallery 2.0, author/s VasiljevskiKekeljevic.

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.