Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

16-17.06.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 10 lat

-------------------------

- niedziela godz.11.00

do 9 lat

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

- niedziela godz. 13.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1373855
dzisiajdzisiaj157
wczorajwczoraj581
ten tydzieńten tydzień2133
ten miesiącten miesiąc10908
RAZEMRAZEM1373855

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Na kortach UWM przy ul. Kanafojskiego, odbyły się Mistrzostwa Województwa PZT w kategorii Skrzatów, zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. Udział wzięli najlepsi zawodnicy do 12 lat z Olsztyna, Mrągowa, Ostródy i Elbląga.

Tytuły Mistrzów Województwa zdobyli; Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) i Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn). Mateusz i Pola zwyciężyli w grach pojedynczych i podwójnych.

Drużynowo najlepsze wyniki wśród chłopców uzyskali zawodnicy z Mrągowa, trenowani przez Tomasza Warownego a wśród dziewcząt zawodniczki RP Sport Olsztyn, trenowane przez Romana Pasyniuka. Drużyny te będą reprezentować nasze województwo w Drużynowych Mistrzostwach Polski Skrzatów i Skrzatek, które rozpoczynają się w czerwcu - eliminacjami Regionu Północnego.

dane/WMZT/mws13/640_IMG_6613.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6614.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6617.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6620.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6624.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6628.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6632.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6638.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6639.JPGdane/WMZT/mws13/640_IMG_6641.JPGdane/WMZT/mws13/640_Mateusz Lewandowski.JPGdane/WMZT/mws13/640_Najlepsze zawodniczki.JPGdane/WMZT/mws13/640_Pola Wygonowska.JPGdane/WMZT/mws13/640_chłopcy przed turniejem.JPGdane/WMZT/mws13/640_najlepsi zawodnicy.JPG

Wyniki:

Skrzaty gra pojedyńcza

1. Mateusz Lewandowski TTZ Iława

2. Leon Marcinkjan UKS Team Mrągowo

3-4. Bartosz Siwicki; Igor Bartosiewicz UKS Team Mrągowo

Skrzaty gra podwójna

1. Mateusz Lewandowski; Leon Marcinkjan

2. Igor Bartosiewicz; Bartosz Siwicki

3-4 Olaf Pieczkowski (ST RP Sport Olsztyn; Maksymilian Grygołowicz AKS OSW Olsztyn

Tomasz Trembicki KS Budowlani Olsztyn; Igor Tetyk ST RP Sport Olsztyn

 

Skrzatki- tabela

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • ATP w Lyonie: John Isner odpadł w ćwierćfinale
    Rozstawiony z "dwójką" Amerykanin John Isner przegrał z brytyjskim tenisistą Cameronem Norrie 6:7 (1-7), 4:6 w ćwierćfinale turnieju ATP na kortach ziemnych w Lyonie (pula nagród 501 345 euro).
  • ATP w Genewie: Stan Wawrinka odpadł w ćwierćfinale
    Rozstawiony z "trójką" i broniący tytułu Stan Wawrinka na ćwierćfinale zakończył udział w tegorocznej edycji turnieju ATP na kortach ziemnych w Genewie (pula nagród 561 345 euro). Reprezentant gospodarzy przegrał z Węgrem Martonem Fucsovicsem 4:6, 0:6.
  • WTA w Strasburgu: Zarina Dijas odpadła w ćwierćfinale
    Zarina Dijas przegrała z rozstawioną z "trójką" Rosjanką Anastazją Pawliuczenkową 4:6, 2:6 w ćwierćfinale turnieju WTA w Strasburgu. Tenisistka z Kazachstanu będzie rywalką Magdy Linette w 1. rundzie rozpoczynającego się w niedzielę wielkoszlemowego French Open.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.