Jodłowa Olsztyn 24.03.2018

najlepsi;
kategoria czerwona;
1. Kuba Stefanowicz - Budowlani Olsztyn 
2. Alec Fereniec - Tenis Club Mrągowo 
3. Szymon Klewicki - Łomża 
4. Miłosz Krymski - Team Mrągowo
5. Filip Bepersz - Team Mrągowo


kategoria pomarańczowa;
1. Ania Tunkiewicz - Set Point Olsztyn 
2. Natalia Łosko - Jakubowo Olsztyn 
3. Olivier Wróbel - CTZ Wróbel Olsztyn 
4. Antek Bugaj - CTZ Wróbel Olsztyn

kategoria zielona, najlepsi;
1. Łukasz Soliwoda (Set Point Olsztyn)
2. Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)
3. Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)
4. Jakub Mądry (Set Point Olsztyn)

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • ATP w Londynie: pierwszy finał Novaka Djokovica od prawie roku
    Serbski tenisista Novak Djoković po prawie rocznej przerwie zagra w finale turnieju ATP. W sobotę w półfinale imprezy na kortach trawiastych londyńskiego Queen's Clubu pokonał Francuza Jeremy'ego Chardy 7:6 (7-5), 6:4.
  • WTA w Santa Ponsa: w finale Sevastova i Maria
    W finale tenisowego turnieju WTA na kortach trawiastych w Santa Ponsa na Majorce (pula nagród 250 tys. dolarów) zagrają rozstawiona z numerem trzecim Łotyszka Anastasija Sevastova i Niemka Tatjana Maria.
  • ATP w Halle: Roger Federer o krok od 99. tytułu w singlu
    Broniący tytułu Roger Federer pokonał Amerykanina Denisa Kudlę 7:6 (7-1), 7:5 w półfinale turnieju ATP na kortach trawiastych w Halle (pula nagród 1,98 mln euro). Szwajcarski tenisista w niedzielnym meczu z Chorwatem Borną Coricem walczyć będzie w niedzielę o 99. triumf w singlu.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.