Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

I GREEN TOUR

KALENDARZ 2018/2019

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1464094
dzisiajdzisiaj476
wczorajwczoraj598
ten tydzieńten tydzień1751
ten miesiącten miesiąc7712
RAZEMRAZEM1464094

WamaSport

Reklama

W Gdańsku (korty GAT) zakończył się w niedzielę (18 lutego) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (U14) Puchar BMC. Świetnie wypadła Aleksandra Głowacka. Zawodniczka Budowlanych Olsztyn wygrała rywalizację singlistek, triumfowała też w deblu grając z Hanią Jankowską (TT B&M Elbląg). W grze pojedynczej Leticia Matuszewski ze Stawigudy dotarła do ćwierćfinału, gdzie trafiła na olsztyniankę.

Wyniki

Gra pojedyncza młodziczek

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

I runda

- wolny los

II runda

- Maja Ciesielska (Tenis Klub Toruń) 6:0 6:2

Ćwierćfinał

- Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6;4 6:4

Półfinał

- Olivia Brgler (Górnik Bytom) 6:4 6:3

Finał

- Natalia Jagieło (GAT Gdańsk) ret

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań) 6;3 5:7 6:0

II runda

- Nelli Witkowska (AT Mastsrs Radom) 6:2 6:2

Ćwierćfinał

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 2:6 4:6

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

Viyaleta Trufanova (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

II runda

- Olivia Bergler (Górnik Bytom) 1:6 3:6

Gra podwójna młodziczek

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn/ Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

-Julia Musiał (Arka Gdynia)/\ Viyaleta Trufanova (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Półfinał

- Roksana Fraczek (Kujawsko-Pomorskie)/Weronika Janiszek (STK Sopot) 4:6 6:4 10:2

Finał

- Adrianna Chyl (STT Szczecinek)/Julia Skarżńska (Advantage Bielsko Biała) 6:4 6:3

Leticia Matuszewski (KT Maruszewski Stawiguda)/Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań)

I runda

- Roksana Fraczek (Kujawsko-Pomorskie)/Weronika Janiszek (STK Sopot) 0:6 3;6

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.