Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

do 9 lat

- sobota godz.13.00

20.10.2018

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

20.10.2018

- sobota godz. 15.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1448414
dzisiajdzisiaj242
wczorajwczoraj477
ten tydzieńten tydzień1682
ten miesiącten miesiąc9431
RAZEMRAZEM1448414

WamaSport

Reklama

 

W miejscowości Sobota (Wielkopolska) odbył się (20/21 stycznia) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików (U14). Warto odnotować awans do finału debla Aleksandry Głowackiej (Budowlani Olsztyn). W singlu poszło gorzej odpadła w II rundzie, Hania Jankowska z Elbląga w pierwszej. Natomiast pokazał się Janek Korczyc (UKS RP Sport Olsztyn), który z powodzeniem przeszedł dwie rundy.

Wyniki

 

 

Młodziczki

Gra pojedyncza

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Marta Halbersztadt (AZS AWF Wrocław) 6:0 6:0

II runda

- Zuzanna Szmyd (Break Warszawa) 4:6 4:6

Hanna Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

- Sonia Pieczyńska (Grunwald Poznań) 1:6 6:7(5)

Gra podwójna

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)/Zuzanna Szmyd (Break Warszawa)

I runda

- Hanna Jankowska (TT B&M Elbląg)/Katarzyna Frątczak (BAT Bydgoszcz) 6:1 6:0

Półfinał

- Zuzanna Witkowska (Mazowieckie)/Natalia Zalewska (Mera Warszawa) 6:2 7;6(4)

Finał

- Daria Górska (Olimpia Poznań)/Kamila Popławska(Podlaskie) 2:6 0:6

Hanna Jankowska (TT B&M Elbląg)/Katarzyna Frątczak (BAT Bydgoszcz)

I runda

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)/Zuzanna Szmyd (Break Warszawa) 0:6 1:6

Młodzicy

Gra pojedyncza

Janek Korczyc (UKS RP Sport Olsztyn)

- Julien Laskowski (Włokniarz 1925 Kalisz) 6:1 6:1

II runda

- Wiktor Kowalski (Return Bydgoszcz) 6:2 6:4

Ćwierćfinał

- Zachariasz Paweł Rytelewski (AZS Poznań) 1:6 0:6

Gra podwójna

Janek Korczyc (UKS RP Sport Olsztyn)/Jan Bruczko (Flota Gdynia)

I runda

- Szymon Goldszmyd (Centrum Bydgoszcz)/Filip Wrona (MUKS Tenis Katowice) 4:6 6:2 10:12

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.