Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

20-21.01.2018

Turniej odwołany !!!

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1320890
dzisiajdzisiaj319
wczorajwczoraj540
ten tydzieńten tydzień2206
ten miesiącten miesiąc8505
RAZEMRAZEM1320890

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Rekordową frekwencją cieszył się II zimowy turniej z cyklu; GRAND-PRIX WARMII I MAZUR TENIS 10 zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy w hali tenisowej OKT Jodłowa Olsztyn. Rywalizowało 35 młodych tenisistów, z Olsztyna, Mrągowa, Iławy, Kętrzyna I Warszawy, którzy rozgrywali mecze w trzech kategoriach wiekowych.

Były to grupy: czerwona, pomarańczowa i zielona ( zgodnie z programem Tenis 10 PZT grano na skróconych kortach, kolorowymi piłkami

 

W kategorii czerwonej (do 8 lat) udział wzięło 8 tenisistów, którzy rywalizowali w dwóch grupach “każdy z każdym “ do wygrania dwóch tie-breaków , po dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do półfinałów.

Półfinały;

(A1) Bugaj Antoni – (B2) Fereniec Alec 2/7, 3/7

(B1) Okrój Krzysztof – (A2) Boguszewicz Tadeusz 7/2, 7/1

Finał;

Okrój Krzysztof – Fereniec Alec 9/7,4/7,8/6

o 3 miejsce

Bugaj Antoni – Boguszewicz Tadeusz 7/3, 7/5

Ostateczna kolejność w turnieju;

1.Okrój Krzysztof (Warszawa)

2. Fereniec Alec (Mrągowo)

3. Bugaj Antoni (MTC Wróbel Olsztyn)

4. Tadeusz Boguszewicz (TTZ Iława)

5. Wróbel Olivier (MTC Wróbel Olsztyn)

6. Stefanowicz Kuba (Budowlani Olsztyn)

7. Pupek Iga (Mrągowo)

8. Beperesz Filip (Mrągowo)

W kategorii pomarańczowej (do 9 lat) udział wzięło 20 młodych tenisistów, którzy grali w czterech grupach (po 5 zawodników) “każdy z każdym “ do wygrania dwóch tie-breaków i po dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do ćwierćfinałów. Następnie obowiązywał play off.

Wyniki ćwierćfinałów

Stempień Aleksander – Dominik Zejer 7/2, 8/6

Werno Zuzanna – Wróbel Olivier 8/6, 10/8

Tunkiewicz Ania – Kwietko Maciej 7/2, 6/8, 7/4

Czułowski Mateusz – Wojewoda Ania 4/7, 7/4, 7/5

Półfinały;

Stempień Aleksander – Werno Zuzanna 7/2, 8/6

Tunkiewicz Ania – Wojewoda Ania 4/7, 7/4, 7/5

Finał;

Stempień Aleksander –Tunkiewicz Ania 7/5, 7/1

Ostateczna kolejność w turnieju;

1. Stempień Aleksander (RP Sport Olsztyn)

2. Tunkiewicz Anna (SetPoint Olsztyn)

3.Werno Zuzanna (RP Sport Olsztyn)

4.Wojewoda Anna (RP Sport Olsztyn)

5-8.

Zejer Dominik,(Jakubowo Olsztyn)

Wróbel Olivier, (MTC Wróber Olsztytn)

Kwitko Maciej(TTZ Iława)

Czułowski Mateusz ,(Jakubowo Olsztyn)

9-12

Łosko Natalia ,(Jakubowo Olsztyn)

Malicki Olek ,(Jakubowo Olsztyn)

Raukuć Nina ,(Jakubowo Olsztyn)

Stefanowicz Kuba (Budowlani Olsztyn)

13-16

Butrym Patryk (Kętrzyn)

Stempień Oliwier (RP Sport Olsztyn)

Bugaj Antoni (MTC Wróbel Olsztyn)

Pieczkowski Piotr (Budowlani Olsztyn)

17-20

Każmierczak Łukasz (Budowlani Olsztyn)

Boguszewicz Tadeusz (TTZ Iława)

Szwarc Lena (TTZ Iława)

Grosz Adam (TTZ Iława)

W kategorii zielonej Green Tour (10/12 lat) udział wzięło 7 tenisistów, którzy grali “każdy z każdym” do wygrania dwóch tie-breaków, zielonymi piłkami, na całym korcie.

Finał;

Suchowiecki Jakub – Płocharczyk Tomek 7/3, 11/9

o 3 miejsce

Kuś Anastazja - Płocharczyk Julia 2/7,7/3,10/5

Ostateczna kolejność;

1.Suchowiecki Jakub (Biskupiec)

2.Płocharczyk Tomek (Mrągowo)

3.Kuś Anastazja (Budowlani Olsztyn)

4. Płocharczyk Julia (Mrągowo)

5.Jankowska Karolina (Budowlani Olsztyn)

6.Suchowiecka Zuzia (RP Sport Olsztyn)

7.Kalinowski Filip (Budowlani Olsztyn)

Najlepsi tenisiści otrzymali puchary i medale, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz punkty do klasyfikacji kroczącej cyklu. W kwietniu, po rozegraniu sześciu turniejów, 8 najlepszych tenisistów w każdej kategorii wiekowej, weźmie udział w finałowym turnieju MASTERS. Następny (III) turniej odbędzie się 16 grudnia 2017r.

Dyrektor turnieju; Mirosław Umbras

 

Sędzia naczelny; Tomasz Warowny

więcej zdjęć na wama-sport

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.