Kalendarz Tenis 10 i Green Tour
Gdzie gramy
  1. Budowlani Olsztyn, Olimpijska 9a
  2. Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel
Grand-Prix Tenis 10 i Green Tour 5.01.2019

Grand-Prix Tenis 10 i Green Tour 5.01.2019

Od stycznia 2019 rozpoczęliśmy nowy cykl turniejów Tenis10 i Green Tour (do 14 lat). Na szczególną uwagę zasługuje turniej Tenis10, który będzie włączony do cyklu turniejów publikowanych na stronie: http://tenis10.pzt.pl/. Żeby tak się stało, nasi młodzi zawodnicy...

Reklama

advertisement

Ze świata

Trzecia tenisistka światowego rankingu Simona Halep oraz Elise Mertens awansowały do finału turnieju WTA w Dausze (pula nagród 916 tys. dol.). Rumunka pokonała Ukrainkę Jelinę Switolinę, a Belgijka wyeliminowała Niemkę polskiego pochodzenia Angelique Kerber.

Liderka światowego rankingu tenisistek Simona Halep nie bez problemu wywalczyła awans do półfinału turnieju WTA na twardych kortach w Dausze (pula nagród 916 tys. dol.). Rumunka pokonała rozstawioną z "dziewiątką" Niemkę Julię Goerges 7:6 (7-1), 7:6 (8-6).

Broniący tytułu chorwaccy tenisiści w fazie grupowej listopadowego turnieju finałowego Pucharu Davisa w Madrycie zmierzą się z Hiszpanami i Rosjanami. Rozgrywki przeszły reformę i od tego roku toczą się według nowych zasad oraz w innym formacie.

Statystyki bloga

  • 1 178 odwiedziny

Śledź Nas